Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a lutális szakasz első...

Melyik a lutális szakasz első napja?

Figyelt kérdés
Az ovuláció napjával kezdődik a luteális szakasz vagy az ovulációt követő első nappal? Ha pl tudom, hogy 15-én volt az ovulációm akkor melyik nap az első?

#ovuláció #Lutális szakasz
2023. júl. 24. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ovuláció utáni első nap. Igen, ha 15.-én volt az ovuláció, akkor 16.-a az első nap.
2023. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Lutális 🤦🤦🤦
2023. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Kedves 2.!

Mint látható a szövegben helyesen leírta a szót! Gondolom lemaradt egy e betű a főcímben.

Veled még biztosan nem fordult elő egy ilyen baki, de jó neked!

2023. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy elírtam 😵‍💫
2023. júl. 24. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Lh teszt segít.

Pozitív lh tesztes nap az lh csúcs

Másnap van az ovu. Ez a nulladik nap.

Utána van az első dpo ami az első luteális nap.



Ezt egyébként nem lehet csak +-1 nap eltéréssel belőni, mert van akinek pl az lh csúcs napján már meg is van az ovuja. De ezt ugye csak uh követéssel lehet megállapítani. De valljuk be ezen az egy nap eltérésen nem múlik semmi :)


Egy két ciklust megnézel lh teszt segítségével és tudni fogod neked mennyi a luteális.

2023. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!