Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. dpo-n tartok ma. Csinàltam...

10. dpo-n tartok ma. Csinàltam 2 különböző 10-es tesztet reggeli első pisiből?

Figyelt kérdés
Az egyik halvàny pozitív, a màsik viszont negatív teljesen. HD Pharma és Dr. Herz 10-es tesztek. Szerintetek létezik hogy két különböző eredményt kaptam?

#terhességi teszt #HD Pharma #Dr. Herz
2023. júl. 25. 07:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
igen létezik, léteznek sz.r tesztek is. egyiket sem ismerem, de ez is mutatja, hogy még korán teszteltél. 2 nap múlva csinálj egy újat. egyet, ne kettőt.
2023. júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem két lehetőség van:

1. Hiába 10-es mindkét teszt papíron, így is lehetnek kis különbségek az érzékenységben. Pl. biztos hallottál már a Predictor Early tesztről, 100 nőből 99-nek az mutatja ki leghamarabb, néha már a 9. DPO-n, pedg az hivatalosan csak 12,5-ös érzékenységű

2. A halvány pozitív igazából negatív, és csak száradási csík van rajta, vagy a reagens helyét látod. Az is lehet, hogy az a fajta ilyen rossz, lehet másnak van tapasztalata vele, én egyikről sem hallottam.

Tehát kérdésedre valaszom, hogy ha nagyon az elején jársz, akkor lehet egyik ilyen, másik olyan, de megpróbálhatnád a teszteket ide feltölteni, több szem többet lát :)

2023. júl. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbàltam fotózni, de nem igazàn adja vissza azt amit élőben làtni. Képen szürke a csík, pedig élőben halvàny rózsaszín. Lehet ma elmegyek a Rossmanba, ott làttam màr Predictor Early tesztet. Lehet holnap érdemesebb lesz azzal tesztelnem.
2023. júl. 25. 07:44
 4/15 A kérdező kommentje:
2023. júl. 25. 07:46
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg várd meg az esedékes menzesz napját és akkor tesztelj, akkor még egy gyengébb teszt is kimutatja, ha van baba.

Addig meg felesleges minden nap tesztelgetni és szétszedni a tesztet, hogy látszódjon valami csík.

2023. júl. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Ezen beked melyik pozi?

2 full negatív teszt

2023. júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
En látom rajta eből még lehet egy erős pozitív 😘
2023. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem száradási csík.

Várd meg amíg késik, a Facelle teszt pl megbízható.

2023. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Predictor earlyval tesztelj, ha korán tesztelsz, nekem az mutatta a leghamarabb 9dpon mindig + volt.
2023. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Ezek negatív. Nekem is ilyen volt múlthéten több tesztem is..függetlenül az érzékenységüktől. Ha pozitív akkor ennyire halványnál is látszik a színe. Ezek meg szürkék. Légy türelmes és holnap nézd meg a predyt, azon is szinte mindig kijön egy ilyen szürke csík, de ha terhes vagy akkor egyértelmű lesz már holnap is.
2023. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!