Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam egy facelle tesztet...

Csináltam egy facelle tesztet és időd túl kb 10 perc elteltével halvány pozitív lett majd másnap megjött de estére csak enyhe Barnazas másnap nem reggeli vizeletbol újra teszteltem és halványaban megint ott a csík!?

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 17:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Képet fel tudom tölteni csak szett szedtem a tesztet kicsit undi
2022. jan. 6. 17:26
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom feltölteni a képet
2022. jan. 6. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Kérlek ne is próbálkozz feltölteni az undi szétszedett, agyonázott, időn túl leolvasott teszted.
2022. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
2022. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Attól még, hogy elhal a baba, nem tűnik el azonnal a hcg a szervezetedből. Lehet hogy végül nem sikerült a beágyazódás és kémiai lett, kehet hogy csak száradási vagy odaképzelt az a csík. Ha nem jön meg rendesen, 2-3 nap múlva tesztelj újra, mert nem kizárt az sem, hogy mégis megmarad.
2022. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a kislányommal kb. ez volt, hogy csak nagyon halvány teszteket produkáltam még 1 héttel azután is h meg kellett volna jönnie, közben pecsételő vérzésem volt. Végül csak a digitális mutatta ki normálisan, aztán mentem dokihoz, kaptam gyógyszereket a vérzés miatt. Megmaradt a terhesség.
2022. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!