Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik? Azon vagyunk,...

Mi történik? Azon vagyunk, hogy összejöjjön a baba. Elég rég. Eddig nem sikerült, noha sok tünetem van, ma reggel negatív lett a teszt. DE:

Figyelt kérdés
fájnak a melleim, délután nézegettem, mert hát nem olyanok mint rég. És az egyik mellbimbómból kijött egy csepp átlátszó valami. Édes volt... Mi ez?
2008. dec. 31. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg magas a prolaktinod és terhesség nélkül is tejed képződik.

Elképzelhető persze hogy mégis babás vagy és ilyen korán már előtejed van, de nem ez szokott lenni az első tünetek egyike..

Csinálj pár nap múlva még tesztet, de ha az is negatív akkor fordulj nőgyógyászhoz és mondd el ezt a tejszerű folyadék dolgot.

Ha a prolaktinod magas akkor az gátolhatja a teherbeesést sajnos:(

2008. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van valami ami kifolyik a mellemből ha megnyomom,nekem azért mert magas a prolaktin szintem.Ha pár nap múlva ismét negatívat tesztelsz akkor fordulj orvoshoz,hogy csináljon neked hormonvizsgálatot!
2008. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz, lányok... Boldog Újévet Nektek!
2009. jan. 1. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!