Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29.én volt reggel nyák,2...

29.én volt reggel nyák,2 órával utána középidős fájdalom,reggel együttlét, másnap erős szurkálás érzés, aznap is délelött együttlét,megfoganhatott a baba? Érzékeny a bimbóm nyomásra nem fáj a mellem de olyan furák.Lehet ez tünet ilyen korán?

Figyelt kérdés

2023. aug. 4. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
29.en volt ovum,28.an voltunk egyutt. En is erzem a mellem hogy neha meg kell mozgatnom a felsőm hogy ne erjen hozzá. Ezen kivul hasszurka es brutal derekfajdalom. De ezek sajnos lehetnek mastol is. En mar nem elem bele magam. De Neked drukkolok ☺️
2023. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lazíts egy kicsit
2023. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Most volt költözésünk szóval nem figyelek semmit,mert lefoglal a takarítás meg minden más.Este és reggel érzem jobban ébredésnél de most ma már picivel jobban napközben is.Zavar a melltartó.1-es köszönöm!énsem élem bele magam de azért mocorog a fejemben mivan ha. :D
2023. aug. 4. 17:55
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
1.es vagyok. Ha a napokban lesz meg esetleg valami tüneted,szivesen veszem ha megosztod velem. Kb ugyan ott "tartunk" 😁
2023. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rendben.Mindenképp írok, bár próbálom azért lekötni magam,és nem befele figyelni.Csak hát ezt most érzem és ennyi ha figyelek ha nem.:)
2023. aug. 4. 18:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne már, még a beágyazódás se ment végbe! Ne lássatok, érezzetek még tüneteket, mert nagy csalódás is lehet belőle! Lazzítsatok! Ha vannak tünetek, van HcG is, azt meg kimutatja a teszt!
2023. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megtudnám vétózni ezt a 7-10 napos beágyazódást azzal a sztorival amikor nem hat a 72 órás tabletta,és azt mondja a nőgyógyász hogy valószínű 1 nap alatt lement a beágyazódás,(10/1 embernél fordul elő mellé tette) a 32-ik órában lett bevéve a tabletta.Mindegy is szóval van ilyen történet is.:)Ettől független,nem figyelem magam,csak ezt érzem gondoltam megkérdezem valakinél volt e ilyesmi.
2023. aug. 4. 18:55
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Nekem 07.30-08.01-ig volt termékeny nyák. Én még nem érzek semmit. Ugyan mit is érezhetnék :) De majd jöjjünk már vissza ide másfél hét múlva beszámolni a fejleményekről :)
2023. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A mell érzékenységen kívül nekem sincs semmi.Minden esetre kíváncsi vagyok mi sül ki ebből.:)nemvártkor kiderül, én megírom mindenképp mi lett a vége bár nem számítok sokra volt, hogy átbaszott már a szervezetem amúgy szval.
2023. aug. 4. 19:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Én meg csodálkoznék ha nekem most ilyen hamar összejönne. Nem érzem most azt a harmóniát, egészséget a testemben mint korábban. De sosem lehet tudni, lehet hogy csak a stressz miatt van ez :) Mindenesetre sok sikert mindannyiunknak 🤞
2023. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!