Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja késik,teszt negatív....

Két napja késik,teszt negatív. Lehet még baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez volt az első closty hónapom,lett is két nagy szép érett tüszőm .Már két napja késik. Pár napja néha mensi szerű görcseim vannak egy pár percig és el is múlik egész napra.Mensi sehol, teszteltem tegnap is, ma is, de negatív.. van még esély rá,hogy ott a babó csak még nem mutatja, vagy a closty miatt most késve fog meg jönni? két éve várunk már a babára.

2023. aug. 5. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden Closty hónapban késve jött meg, 4 sikertelen hónapom volt. Szerintem egy érzékeny tesztnek már a késés napján pozitívnak kellett volna lennie.
2023. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Már mutatná a teszt, nem vagy terhes.
2023. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!