Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruacio,tesztek...

Késik a menstruacio,tesztek negatívak. Bővebben lent. Van még esély?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez volt az első closty hónapom,lett is két nagy szép érett tüszőm és július 21.-én volt ovum. Már két-három napja meg kellett volna jönnie de még mindig semmi. Reggelente mensi szerű görcseim vannak egy 10-15percig és el is múlik. Mensi sehol, teszteltem tegnap is, ma is, de negatív.. ☹️ van még esély rá,hogy ott a babó csak még nem mutatja, vagy a closty miatt most késve fog meg jönni? 😞 két éve várunk már a babára.🥺

2023. aug. 5. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Ovu után 9 nap már + volt a tesztem, 15.napon erősebb volt a teszt csík mint a kontroll. Progit nem szedsz az kitudja tolni.
2023. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, hát jó neked! Nem progit nem szedek.
2023. aug. 5. 11:54
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
#1 egy egyszerű ,,nem sok esély van rá" elég lett volna ezesetben.
2023. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:(
2023. aug. 5. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem nem baba miatt kesik. A closty miatt pontosan tudod a ciklusod, igy ha a nemvart napjan ez teljesen negatív, akkor sajnos ez most valószínűleg nem jott ossze.
2023. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
1 vagyok, jó lett volna ha maradnak is. Én csak azt írtam ami nekem a tapasztalatom.
2023. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3# nem írt semmi rosszat nem kell ennyire mimózànak lenni
2023. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!