Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek reménykedhetek?

Szerintetek reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.10 nappal vagyok nem várt elött, és olyan erzesem van mintha megakarna jönni ,az alhasam szurkál, a mellem erösen feszül,nagyon nagyon erzekeny, (derekam is fáj ami mensi előtt nem szokott),de most igen ,es faradekonyabb vagyok. A napokban többet is eszek,viszont szagerzekenysegem nincs es hanyingerem sincs,de talán az késöbbi tünet.

#alhasi fájdalom #mellfeszülés #Mindjartmegjonerzes
2023. aug. 6. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
10 nappal nem várt előtt elképzelhető, hogy peteérésed van, nem terhes tüneteket észlelsz...
2023. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ovum naptár szerint júl.30an volt, akkor nem,lehetsegesek az ilyen korai a jelek? Valamit érzek , és nagyon bízom benne ,h kisbabám lesz .
2023. aug. 6. 18:46
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet ,hogy a beágyazódás jelei?Vagy korai lenne? Ovu idején tobbszor is voltunk egyutt a férjemmel .
2023. aug. 6. 18:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Trrhes vagy és ikrek lesznek!
2023. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Ezek bizony jó jelek, nyakamat rá, hogy ott a babbancs a pocakban, gratu!🥰
2023. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

10 nappal menzesz elott nem lehetnek terhes tuneteid.

Az első tünete a terhessegnel,hogy nem jön meg,és pozi a teszt.

Ami előtte van azt mint pms tüneteként kell kezelni.

2023. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mensi előtt 2-3 nappal szoktam érezni,hogy megjön.
2023. aug. 6. 20:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó elötti: köszönöm szépen,remélem így van ❤️
2023. aug. 6. 20:26
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Mivel nem használsz lh tesztet, az is lehet most előbb volt ovu és 2-3 nap múlva megjön, de az is lehet, hogy most csúszni fog és most van ovud.

Vagy lehet terhes leszel és most ágyazódik be, de diztos nem ezért eszel, inkább a hideg front miatt

2023. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Mi reggel dugtunk és érzem mintha rúgna, sőt lehet ikrek. Szerintem neked is sikerült.
2023. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!