Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szurkáló érzéseim vannak, a...

Szurkáló érzéseim vannak, a jobb petefèszeknél,mint ha meg akarna jonni erzes,egy-két kisebb patti az arcomon,érzékenyebb vagyok, sirhatnékom van,ha meghat valami,most a 20. napokban, 28 napos ciklusaim vannak,tervezzük a babàt, reménykedhetek?

Figyelt kérdés
2023. júl. 11. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb akkor a 6. dpo vagy. Persze hogy reménykedhetsz :)
2023. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne reménykedhetnèl? De érsètek már meg, hogy ez egyik sem terhességi tünet, ez mind lehet menstruáció előtt is. 🤷‍♀️ Nem mintha annyira zavarna de konkrétan semmi értelme a kérdésnek. Lehet, hogy baba van a dologban lehet, hogy nem. De ezt nélkülünk is tudod.
2023. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Nekem ugyan ezek voltak az első tünetek.

Szurkálo érzés a hasam alján, mellduzzanat, pattanások es hidegrázás + 20 fokban

2023. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor ovuláltál.Első honnan szeded hogy dpo6on van? én 28 napos ciklussal a 18.napon ovuláltam ergó a 20.napon még csak dpo2-n voltam.Nem úgy ovulál mindenki ahogy az megvan írva a nagykönyvben.Mikor volt ovud kedves kérdezö? És azis számít hogy volt e szex pont ovukor. Én pl semmit nem éreztem ovuláció és a nemvárt elötti szakaszban.Beágyazódott terhes lettem, Nem keresgéltem magamon tüneteket.
2023. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ezek tünetek akkor már pozi a teszted is
2023. júl. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Írta, hogy 28 napos a ciklusa így feltételeztem, hogy most is az lesz (nyilván nem biztos), eszerint számoltam. Nyilván ha csúszik az ovu csúszik a ciklus hossza is, mint nálad.
2023. júl. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen csúszott a menstruációm attól hogy a 18.napon ovuláltam ugyanúgy a 20.napon jött meg mint irtam feljebb 28 naposak a ciklusaim.Vagyis annyiak voltak jelenleg babát várok. Nem mindenkinek 14 nap a luteális szakasza.
2023. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7# 8 nap nem igazán elég...amikor összejött, lehet hogy később jött volna meg, csak hát nem jött.
2023. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Alapvetően 5 hónapon keresztül így ovuláltam és így jött meg.Van akinek elég 10 nap a beágyazódáshoz.Mármint 10 nap luteális.Szerintem ugyanakkor jött volna meg mert dpo9en pozitívat teszteltem már.ergó beágyazódott, ha nem történt volna meg megjött volna.
2023. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jo kerdes mikor van az ovum talan a 12-14 napon volt, jovo keddre nem várom
2023. júl. 12. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!