Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Májusban vetéltem most vagyok...

Májusban vetéltem most vagyok a 3.próbálkozós hónapban azóta nemvárt mensi most aug. 16.lenne remélem nemfog megjönniTegnap , aug.11 csinaltam egy tesztet negativ lett remelem azert mert meg nemtudja a vizeletembol kimutatni,volt igy akinek sikerult?

Figyelt kérdés
Méhpempőt szedtem 2 hónapig most fogyott el nemrég illetve 16.napja iszom az inofolicot naponta 2x1 egy nogyogyasz javaslatara . Szerintetek? Párommal minden nap egyutt voltunk utolso mensi utan .. valakinek van valami tapasztalata hasonlo helyzetrol? Vagy az inofolicrol?

2023. aug. 12. 13:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Olyaan nehezen mennek a napok :( :/
2023. aug. 12. 14:02
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Sajnálom a veszteséged.

De most kicsit el kéne engedned ezt a témát és pihenni.

Így csak nagyobbat csalódsz, ha semmi.

2023. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen probáltam nem gondolni rá de sajnos nem megy .. :/
2023. aug. 12. 15:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 4 vetélésem,az inofolictol mindig terhes lettem a kövi hónapban.Viszont tavaly januárban hiába ittam,nem lettem terhes.9 hónap után feladtuk.Beíratkoztam egy tanfolyamra,telhesen elengedtem és akkor lettem terhes a most 5 hónapos lányomnal.Ne fogyelj oda,tudom nem egyszerű ...
2023. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4/4 huh❤️jó erős vagy az inofolicból kb mennyit ittál meg hogy kövi honapban terhes lettél?
2023. aug. 12. 16:12
 6/13 A kérdező kommentje:
Első ami elment az spontán volt nemis ittam semmitsem nem is eröltettük..
2023. aug. 12. 16:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6. Épp ez az, hisz ezek szerint gond nélkül és minden rásegítés nélkül képes vagy teherbe esni. A 3 sikertelen hónapnak lelki oka ban inkább.

Gyermeknemzés céljából meg pont nem a minden napi együttlétet ajánlják. Persze ha csak a szex kedvéért csináltátok, az más. De ha "kötelező program", akkor lazítsatok kicsit.

A kérdés és a 3. hozzászólás alapján nagyon rád férne.

2023. aug. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
na? megjött? teszteltél? Sokan dicsérik az Inofolicot, nekem is most azt ajánlotta a doki. A spermák 3 nap alatt tudnak teljesen újra jó mennyiségben és minőségben termelődni, így nem javasolt a mindennapi ejakuláció. A peteérés időszakában ha 2 naponta együtt vagytok, az elég, és jobb is. De persze, ne csak a gyerekgyártásról szóljon az élet, ha naponta megkívánjátok egymást, akkor hajrá :)
2023. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma megis erkezett a mensi sajnos :/ 😒nagyon nehez ez az idoszak ilyenkor mert sajnos mindig eszembe hozza...
2023. aug. 16. 15:32
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Lépj már túl rajta. Ez van!rengeteg nő vetél el. Akár többször is. Ha így vergődsz és nem teszed rendbe az agyadat nem is lesz pozi teszted!
2023. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!