Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Májusban vetéltem most vagyok...

Májusban vetéltem most vagyok a 3.próbálkozós hónapban azóta nemvárt mensi most aug. 16.lenne remélem nemfog megjönniTegnap , aug.11 csinaltam egy tesztet negativ lett remelem azert mert meg nemtudja a vizeletembol kimutatni,volt igy akinek sikerult?

Figyelt kérdés
Méhpempőt szedtem 2 hónapig most fogyott el nemrég illetve 16.napja iszom az inofolicot naponta 2x1 egy nogyogyasz javaslatara . Szerintetek? Párommal minden nap egyutt voltunk utolso mensi utan .. valakinek van valami tapasztalata hasonlo helyzetrol? Vagy az inofolicrol?

2023. aug. 12. 13:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10 es kommentelo normalisan is lelehet irnii nemtudom te mien no vagy van aki elvetet 20 at van akii csak aztmondja na elment majd lesz masik nekem rossz van aki igy eli meg van aki maskepp vannak normalis emberek akik segitenek egy egyszeru szoval is de az ilyennn szavak hogy vergodsz meg a negativ beszedek hogy igy nemis lesz pozi teszted hagyd meg magadnak akkor inkabb legyszives
2023. aug. 16. 23:52
 12/13 anonim válasza:
szia, sikerult azota? :)
márc. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem láttam,hogy írtál.Napi jét inofolicot ittam.
márc. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!