Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitív ovulációs teszt?

Ez pozitív ovulációs teszt?

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm


2023. aug. 13. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre ezt negatívnak mondanám. Ha holnapra gyengül akkor pozitív volt, van amelyiknél ez a max.
2023. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Én is a holnapi alapján tudnám megmondani. Minden esetre legyetek együtt.
2023. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Semmi baj nem lesz belőle, ha 2-3 nappal ovu előtt vagytok együtt ^^ Sok spermium ki tudja várni az érett petesejtet, ez inkább a lány spermiumoknak kedvez ha jól tudom.
2023. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha babát akartok, akkor valóban az ovuláció _előtt_ érdemes együttlenni, mert a hímivarsejteknek utána a hüvelyből még el kell jutniuk a petevezetékig, ami órákba, de akár napokba is telhet. A hímivarsejtek a női szervezetben tényleg napokig maradhatnak termékenyek.

Ez nem úgy működik, hogy a petesejt pár óráig csücsül a petevezetékben és megvárja, hogy jön-e valaki, hanem a hímivarsejtek csücsülnek pár napot a petevezetékben és megvárják, jön-e arra egy éppen megértett petesejt, aki felszedi valamelyiküket.


Tessék tanulni: [link]

2023. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


Okosabb nem lettem a maival sem😃

Ez sem pozitív végülis.

Eddig nem "játszott" velem ennyit ez a teszt.

2023. aug. 14. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj 20. Napig, hogy biztosan visszamegy-e az lh szint, és legyetek együtt.
2023. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!