Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az ovulációs teszt szerinte...

Ez az ovulációs teszt szerintetek pozitív vagy negatív? Coraxot használtam.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2023. jún. 6. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

A felső erősebbnek tűnik, de lehet, hogy csak máshogy fotóztad, miközben ugyanaz.

Hivatalosan ez még negatív, de nekem pl.kb.ilyen szokott lenni és másnap már halványabb. Én ezt számítom pozinak. Ki kell tapasztalnod, holnap még mindenképpen tesztelj.

2023. jún. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Igen, én is talán egy kicsit halványabbnak látom az alsót, viszont a Coraxról azt olvastam, hogy az nem mutatja olyan erősen a pozitívat sok embernél. Másnap már halványabb volt, ez volt a ciklusom során a legerősebb. Csak ebben a hónapban kezdtem még el, így nincs még viszonyítási alapom.
2023. jún. 7. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, azért is írtam, hogy az elején mindenképpen kell, hogy legyen viszonyítási alapod, mert anélkül én is negatívnak vettem volna, pedig igazoltan van ovum. Meg hát valahogy terhes is lettem, pedig akkor is egész hónapban - volt😂

#1

2023. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!