Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2nappal menstruáció előtt már...

2nappal menstruáció előtt már pozitívat kellett volna tesztelnem ?

Figyelt kérdés

#baba #teherbeesés #test #Pozitívat szeretnék
2023. aug. 14. 09:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem feltétlenül.
2023. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Xepill-el teszteltem
2023. aug. 14. 09:38
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

2 nappal elötte tesztelni sem kellett volna. Pont ezért.

Majd ha késik

2023. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem feltétlenül. Nekem ma vagy holnap (nem) kellene megjönnie. Pénteki predi negatív. De mondjuk én már nem bizakodok...
2023. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

Ez attól függ, 1. milyen hosszúak a ciklusaid/ mikor van a peteérésed, és 2. milyen érzékeny a teszt.


Érdemes tisztában lenni azzal, hogy a megtermékenyített petesejtek nagyobb feléből nem lesz baba. A zigoták fele-kétharmada vagy még azelőtt elpusztul, mielőtt beágyazódna, vagy rövidesen utána, ezért nem érdemes már az elmaradt menstruáció előtt ráizgulni a babára, hanem majd 1-2 hónappal utána, mert addigra bízhatsz abban, hogy a baba meg is marad.

2023. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%

Természetesen pozitívnak kellett volna lennie, ha terhes lennél.

Ha nem kellett volna annak lennie, gyanítom nem is teszteltél volna 2 nappal korábban. Biztos nem olyan ember vagy, aki teljesen értelmetlen dolgokat művel felnőtt létére és még kérdést is kiír róla az internetre.

Szóval nem vagy terhes, ezt elkönyvelheted.

2023. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha negatív, akkor negatív. Ha pozitív lenne az se biztosan pozitív, lehet kémiaipozitív is.
2023. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
X-epil nem alkalmas korai tesztelésre. Az esedékes menstruáció napjától használható. Nekem még 2 napos késésnél is halvány volt.
2023. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akkor van a peteérésed, amikor Te gondolod, akkor lehet, hogy nem 2 nap van a menstruációdik.
2023. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Eddig masfel even keresztul pontosan mutatta az alkalmazas az adataim beirasa szerint .. szerintem most sem lesz maskepp
2023. aug. 14. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!