Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az mit jelent, ha tegnap...

Az mit jelent, ha tegnap halvány csík volt az ovulációs teszten, ma pedig csak semmi,csak egy csík? A hőm 36fok mind a két nap. Elméletileg 21.én kellene lennie a peteérésnek. Mindig érzékelem a hüvelyv.ból, de még azt se tapasztaltam.

Figyelt kérdés
2023. aug. 16. 09:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az a baj, hogy reggel csináltam a tesztet, és igaz az, hogy délután kell?
2023. aug. 16. 09:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Ovulációs tesztet mindig délután csinálunk viszont a Clearblue digitális teszt (nem túl érzékeny) ott lehet reggel is…a sima “mezei” ovulációs tesztnél délután kell és úgy, hogy előtte 2 órával már nem iszol és nem pisilsz. Nekem tegnap délután lett pozitív a facelle tesztem illetve reggel a clearblue.
2023. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, jobb délután csinálni. Amúgy csak annyit jelent, hogy alacsonyabb volt az lh szinted, mint amennyit a teszt ki tud mutatni. Ez a hormon eléggé tud ingadozni és napközben termelődik jobban, ezért ajánlott délután csinálni. Még csak 16a van, szűk egy hét alatt simán lehet pozitív.
2023. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper, nagyon szépen köszönöm a segítséget!😊
2023. aug. 16. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!