Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség jele az arc...

Lehet a terhesség jele az arc égés és a hőhullám?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek ilyen??
2010. okt. 15. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, mert én abból kezdtem el gyanítani a terhességet, hogy égett az arcom, pedig nem szokott, és úgy, hogy semmi nem indokolta, mert nem volt meleg, és megerőltetőt sem csnáltam, csak pl. feküdtem, és néztem a tv-t. És ez a mensi előtt már elkezdődött.

De ezt ne vedd készpénznek azért, de drukkolok! Hol tartasz most a ciklusodban?

2010. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az arcom nem égett,de hőhullám volt,meg van is.8 hetes vagyok.
2010. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Holnap kellene megjönnie. És szinte minden délután ég az arcom pár napja, és melegség jön rám. De van olyan is, hogy hőhullámom van, de olyan mintha belül remegnék. Még nem tapasztaltam ilyet menstruáció előtt. Azért furcsálom is.

Most a melleim sem fájnak, csak meg van duzzadva. A hasam is ritkán görcsöl.

Köszönöm a válaszokat:)

2010. okt. 16. 12:05
 4/6 Anndi ***** válasza:
Szia. Bár 9 éve...érdeklődöm, hogy végül is terhesség lett belőle??? :)
2019. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia. Nem lett az. 😂😂
2019. márc. 26. 13:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Hahah, durva! Most találtam ide, mert nekem is ég az arcom, késik és sok más tünetem is van. 😅
2019. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!