Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lennének jelek...

Szerintetek lennének jelek hogy sikerült a beültetés?

Figyelt kérdés
1db 5nagyos blasztocisztat kaptam vissza, ma vagyok Et+4 napon. 2-3napig volt "mindjárt megjön" érzésem délutánonként, extra mellbimbó érzékenység, puffadás. Tegnap este volt némi hasszurka... Ma meg már semmi, a mellemen kívül. Kinek milyen tünete volt? Ki mit érzett, Mikor sikeres, s mikor sikertelen lett? Úgy izgulunk, annyira várjuk már hogy velünk maradjon és kis élet🤞🤞🍀🍀

2023. aug. 20. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes a jeleket figyelni.


Én lombiknál igyekeztem nem figyelni, nem is nagyon voltak jelek, végül kémiai lett (halvány pozitív tesztjeim voltak, 2 napig erősödött aztán gyengült, amire a hivatalos tesztre visszahívtak az már negatív lett)


Fél évvel később spontán sikerült. Semmi hasszúrás, semmi különös, mellem is csak annyira fájt amennyire mindig szokott, de egyszerűen éreztem, hogy most sikerül és tényleg sikerült. (Ciklus elején azt éreztem még kell vennem egy kis plüss nyunyót... Szóval valami nagyon durva belső megérzés volt)


Szerintem ennek testi jelei nincsenek, vagy maximum olyanok amik jelentkezik ezt is meg azt is.


Próbálj meg másra koncentrálni, menj moziba, barátnőzz, nézz sorozatot, olvass könyvet. Tényleg könnyebb ha nem ezzel foglalkozol.

2023. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt leszívás és beültetés között egy enyhe túlstimulációm (haspuffadás, némi folyadék a hasüregben - uh szerint). Ez enyhült leültetésre, majd kb. ET+4. nap (szintén 5 naposakkal) újra elkezdődött, egyre durvábban.

Az orvos előre figyelmeztetett, hogy ha sikerül a terhesség, valószínűleg durva túlstimuláció lesz ebből, így nekem ez volt az első tünet.

2023. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!