Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 14.napjan lecsúszott...

Ciklus 14.napjan lecsúszott ovszer?

Figyelt kérdés
Ciklus kozepen lecsuszott az ovszer, csak a végén vettuk eszre, elotte megvolt.Viszont a parom csak kint ment el, nem oda.Mennyi eselye van igy a terhessegnek? 72 oras tabit egyszer vettem be, ket evig hullott utana a hajam....

2023. aug. 20. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A hajad biztos, hogy nem attol hullott 2 evig :D

Azert ennyire nincs hatassal a szervezetre.


Hat, merlegelni kell. Elviekben,ha nem elvezett beled, kicsi az esely a terhessegre, de az elovaladek miatt nyilvan nem 0.


Ez egyeni dontes. En vennek be, mert jelenleg fixen nem akarok gyereket es abortuszra se szivesen mennek. De ez en vagyok. Sajnos a dontest helyetted nem hozhatjuk meg.

2023. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az eseményutáni nem okoz hajhullást 😂


Egyebként en is mérlegelnék. Ha becsuszik a baba, mi lenne.

Én is fixen nem akarok, igy én is vennék be tablettát.

2023. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elvileg az elovaladek csak akkor tartalmaz spermat, ha az elozo aktusbol ottmaradt, ilyen viszont nem volt.
2023. aug. 20. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pl az előváladéktól lettem terhes....

Az elviekben ne higyj 😅

2023. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!