Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lecsúszott óvszer mellett...

Lecsúszott óvszer mellett terhesség?

Figyelt kérdés

8 hete szültem, és amilyen az én formám, rögtön az első együttlét alatt lecsúszott az óvszer :( Biztos hogy jutott a hüvelybe sperma.

2 hete voltam orvosnál, vékony endometrium volt, peteérésnek semmi nyoma, nem szoptatok. Most várjuk az első menstruációt, hogy feltegyék a spirált. Kb egy hete tapasztaltam tojásfehérje szerű folyást, de gondolom az szülés után nem jelent semmit.

Nagyon nem szeretnék hormonokkal közbe avatkozni, de lehet, hogy muszáj lesz egy esemény utáni? Mennyi esélyem lehet így a terhességre?



2022. jún. 2. 03:51
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Így lett a harmadik babám
2022. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

legközelebb passzoló méretű óvszert használjatok ne kettővel nagyobbat…


nem valószínű a terhesség de az ominózus aktus után 14 nappal egy teszt megmondja a tutit. én addig nem vennék be eseményutánit ilyen pici esélyre. szinte biztos hogy még peteérésed se volt.

2022. jún. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Maradék ovulációs tesztekből megcsináltam egyet. Alig látszik a teszt csík. Persze tudom, lehet tegnap vagy azelőtt pozitív volt...

Én is úgy gondolom, hogy kevés rá az esély, de nagyon nem akarok szülni mégegyszer. Sajnos a második szülésbe majdnem belehaltam.

2022. jún. 2. 09:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2022. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Óriási volt a baba, mindenáron természetesen akarták megszüleszteni. A méhlepény hiányos volt, de nem csináltak vele semmit, csak a gátmetszésemet látták el. Már az osztályon voltam, mikor elkezdett ömleni a vér belőlem. Először még katéterezgettek, hogy biztos a pisi miatt van. Egy fiatal doktornő szerint csak a gát vérzett. Aztán mikor rájöttek, hogy ez komoly, végre odahívtak egy orvost, aki ért is hozzá. Onnan csak a kiabálás van meg, hogy azonnal hívjanak anesztest, készítsék a műtőt. Felrohantak velem és már aludtam is. Utána mondták el, hogy a visszamaradt méhlepény, a szétszakadt méhszáj (szülés után egyiket sem látták el) és a felületesen megvarrt gátmetszés miatt majdnem elvéreztem.
2022. jún. 2. 12:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Leírom, hátha valakinek segítség lesz a jövőben. Szóval ma, 8,5 héttel szülés után, megjött a menstruációm.
2022. jún. 7. 07:18
 7/7 anonim ***** válasza:
szuper, örülök, hogy nem lett baj! vigyázz magatokra és boldog babázást ☺️
2022. jún. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!