Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi 4. napján 1x majd az 5....

Mensi 4. napján 1x majd az 5. napon 3x belém élvezett a párom,de már az 5. napon nem menstruáltam. Mennyi esély lehet a babára? Illetve amikor elmúlik a menszesz utána még hány napig élvezhet belém a párom gond nélkül?

Figyelt kérdés
Ha esetleg baba lenne nem lenne gond mert szeretnénk.
2023. aug. 20. 12:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy papíron több évesek vagytok, de nem úgy viselkedtek. Gondoljátok át jobban ezt a gyerek témát! Egy ember életéről van szó.


Hogy mekkora az esély a terhességre, az attól gügg, hány napos a ciklusod, és mikor van ovulációd. Minél rövidebb a ciklus és minél korábban van ovu, annál nagyobb az esélye a terhességnek. De vigyázz, mert az ovulációd ingadozhat. Az anyatermészet rafinált, nem véletlenül kapsz pont akkor kedvet a szexhez, mikor termékeny vagy.


Ha tényleg biztosan fel vagytok készülve a babára, akkor lehet ezzel kísérletezni. De ha nem, akkor többé ne kockáztadsatok.

2023. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
9 vagyis kérdezö full buták vagytok, annyi hogy ez nincs korhoz kötve.le ne írd hogy hány évesek vagytok még kiis röhögnek.
2023. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%
Van rá némi esély, de kicsi. Ha nem akarsz egész hónapban ezen idegeskedni, akkor ne hagyd, hogy elmenjenek benned.
2023. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%

Milyen hosszú a ciklusod, mensi első napjától a másik kezdetéig.

Ha rövid és hamar van ovud lehet bármi, de ha 28 as nincs sok esély

2023. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk én nem értem,ki a fenének van gusztusa menstruáció alatt.
2023. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
17%
#16 első 2 nap én se csinálnám, mikor erős a vérzés, de volt már, hogy távkapcsolatban 1 hónap utàn végre taliztunk és pont megvolt (3. nap). Pont nem érdekelt, annyira kívántam. És csak minimális vér jött közben.
2023. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"amúgy meg idősebbek vagyunk mint gondoljátok"


Így még rosszabb.

2023. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
16# Én is éltem távkapcsolatban,de akkor se lett volna gusztusunk. Mondjuk nekem 5-6 napig van rendesen,így meg végképp nem,de minimálissal sem. Nehéz volt,de emberek vagyunk,így kibírtuk,a kapcsolatunk is 13 éve. Szerencsére a férjem is így van vele. Ez természetesen a ti dolgotok,valakiknek ez a véres téma jön be. Attól még számomra gusztustalan marad. 15# vagyok.
2023. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
19%
#18 nekem pedig az anál meg a pisi-kaki szex gusztustalan, mások mégis élvezettel csinálják. Kit érdekel, kinek mi gusztustalan, nem vagyunk egyformák.
2023. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
18# vagyok. Egy véleményt írtam,mint ahogy te is. Úgy gondolom szabad.:D Írtam,hogy valaki erre indul be(ami ugyanolyan gusztustalan,mint amiket felsoroltál szerintem),ennyi,nem vagyunk egyformák,ahogy te is írtad. Nincs is ezzel gond. Kár erről beszélni is tovább,mindenki maga dönti el,pont.
2023. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!