Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A véleményeiteket várom....

A véleményeiteket várom. Szerintetek van remény ilyen hőingadozással?

Figyelt kérdés

Szóval 26naposak a ciklusaim.Csütörtökre nem vártam.Eddig mindig mensi előtt kb 2 napot barnáztam és fokzatosan erősödött a barnázás majd mindig reggelre megjött.

Most mikor meg kellet volna jönnie,akkor kezdtem barnázni.Ez már a 3 nap.A hőm is ugrál,de nem nagyokat.Szerintetek lehet ebből még baba?

Mikor érdemes tesztet csinálni?


[link]


2010. okt. 16. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Akár holnap reggel is tesztelhetnél! Nagyon szépen fent van a hőd, nekem kifejezetten babásnak tűnik! De gondolom ezzel te is tisztában vagy, csak megerősítésre vártál!:)

2010. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én tuti nem bírnám ki holnap reggelig! De szerintem is babás vagy!! Írd majd meg hogy mi lett veled! :)
2010. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet,hogy volt már babásabb görbém is és akkor is megjött sajnos.:(


[link]

2010. okt. 16. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Láttam az előző görbédnél ami babásabbnak tűnt,hogy c vitamint szedtél.

Én egyszer kiirtam egy kérdést,hogyan hat a c vitamin a mégnyálkahártyára.

És azt a választ kaptam,hogyha babát tervezünk akkor a nőnek tilos c vitamint szedni mert száritja a méhnyálkahártyát,de apának viszont jól hat a katonákra:)

Bocsi a kis offért.

A mostani görbéd viszont elég igéretes és szerintem reggelj próbálj meg még 1 tesztet. Ha negativ és nem jön meg akkor két nap múlva.

Drukkolok nagyon.

2010. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van remény, persze, szép a görbéd. De úgyis csak később fog kiderülni, hogy mi a helyzet. Ha több napot késik a mensid, akkor tesztelj reggeli első vizelettel! Drukkolok!
2010. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A c-vitaminos dolog hülyeség.Én babaprojectkor kezdtem el szedni,napi 500mg-ot,rögtön összejött a baba,azóta is szedem.Ne dőljetek be ilyen butaságnak,mert kismamaként is sokat kell majd c-vitamint szedni megfázásra,Nekünk szinte csak ezt lehet.
2010. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Szerintem holnap ellövök egy tesztet,ha elég bátor leszek.

Csak olyan rossz mindig --ot látni és amíg nem látom addig van remény,hogy babás vagyok.

2010. okt. 16. 18:15
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajna nem kellett tesztelni.Reggelre megjött.

[link]

2010. okt. 18. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!