Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntek-szombatra nem várom,...

Péntek-szombatra nem várom, pár napja az alhasban érdekes bizsergést érzek. Semmi más tünet úgy kimondottan nincs, reggel csináltam tesztet, de negatív volt. Van még remény szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még lehet + a teszt ha nem jön meg hétvégén szerintem hétfőn tesztelj.
2011. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Nem mindig jelzi ilyen korán a teszt. Drukkolok!
2011. nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ExCaty ***** válasza:
én is szombatra nem várom, de lehet nem fogok tesztelni majd csak hétfőn! feltéve ha nem jön meg... tünetem szinte nincs is, aggaszt is egy kicsit..
2011. nov. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hétfőre nem várom. Már egy hete feszül a hasam alja és szentül meg voltam győződve, hogy ismét terhes vagyok, de a tegnapi teszt halálosan negatív lett. :( Most én sem tudom, hogy korai volt, vagy a testem csapott be. Az első két terhességemnél csak annyi tünetem volt, hogy a melleim feszültek be. Viszont mióta megszültem másabb lett a ciklusom, úgyhogy most nem tudom eldönteni mi van. Bízom benne, hogy csak korai volt... Neked is ezt kívánom!!! :)
2011. nov. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, pozitívat kívánok mindanyiotoknak :) Ma kezdtek fájni a melleim is, tisztára menstruációs előjelek, nagyon remélem, hogy nem jön meg. Majd írjatok kinek mi lett...
2011. nov. 16. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!