Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai vetélés lehet vagy van...

Korai vetélés lehet vagy van még esély?

Figyelt kérdés
2 napja késik a menzeszem. Nem várt első napján, nagyon halványat teszteltem (szinte alig látható) negativnak tudtam be. Tegnap egy darab vér (kisebb csomóban) távozott, de vérzés azóta sincs. Délután tesztelek, mert nincs itthon tesztem. Valaki tudja mi történhetett? Lehet még baba?
2023. aug. 25. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az alig látható teszt ezesetben a fura, viszont lehet, hogy később volt peteérésed, akár ez is lehet normális.

Ugye alapból nem jó- nem normális a vérzés terhesség alatt de van amikor mégsem jelent bajt.

Nekem pl 3 hónapba telt mire a testem “feldolgozta” a hírt és terhesség alatt a menstruáció idején nem jelentkezett semmiféle barnázás.

Nyílván te nem barnázást írtál, de még ez is lehet teljesen normális.

Majd írd meg mi lett a teszttel. :)

2023. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nekem volt barnázás,rozsaszín folyás szerű 6 hetesen
2023. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Jaj elküldtem bocsi, szóval elmentem az ügyeletre de nem talaltak semmi problémát
2023. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A vetélés nem egy darab vér. És terhesség előzi meg, nem egy negatív teszt...
2023. aug. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!