Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a baj? Korai vetélés...

Mi lehet a baj? Korai vetélés lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ugye mi babát tervezünk a parommal!

Nem tudom hogy ősze jött e vagy sem!

A heten lenne a nemvart! Hetfon elkezdtem barnazgatni minden fele fájdalom nélkül tegnapi rozsaszines valami volt de nagyon gorcsolt a hasam mint meg sosem! Nem bírtam fel állni!

Ma pedig nagyon verzek, általában egy normál tampon nalam kibír 4orat! De meg akkor sem azok át!

De most 2ora és ugy tele van mintha 8oraja lenne bent! Mikor ki veszem elvégzem a kis dolgom, meg törlöm utana ott nagyon Veres a papír és darabos, sot a wcben nagyobb ver darabok vannak!

Olvasgattam és azon gondolkodtam ez lehetséges korai vetélés miatt? Nagyon felel hogy baj van! Kérlek segítenének hogy mi lehet?


2020. aug. 12. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csináltál tesztet? Ez simán lehet csak menstruáció
2020. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak menstruáció. Ilyen korán még vetélésnek nem is igazán lehetne hívni, ha valami elindult volna. Max egy kémiai terhesség. Egyébként bármikor lehet épp erősebb és fájdalmasabb mensi. Én ilyen fájós ciklusvégeken nem is szoktam agyalni. Baj sem lesz belőle, ha kémiai volt, 6. hét után már durvább a helyzet, ott egy vetélés után azért kell egy alapos uh. De mensi időben jött mensid van, ennyi.


Sok sikert a kövi ciklusban :)

2020. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy kémiai terhesség volt, vagy csak egy erősebb ciklus.
2020. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!