Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett már tüszőrepedés?Már...

Lehetett már tüszőrepedés?Már annyi mindent olvastam,összezavarodtam.

Figyelt kérdés

Rendszertelen a ciklusom (28-39 nap)de nagy átlagban 17-18 ciklusnapon szokott ovu tünet lenni.

Ebben a hónapban a 11-15 ciklusnap között volt tojásfehérje nyák és a 15. Napon nagyon fájt a derekam, alig tudtam kiegyenesedni ez tartott 1-2 órát,aznap este együtt is voltunk ez lehetett a repedés?

Tegnap és ma csináltam lh tesztet mert ha megvolt az ovu akkor ugye annak negatívnak kell lennie, és az is csak én úgy látom hogy erősödik..bár igaz hogy a tegnapi nem volt túl koncentrált vizelet..



2023. aug. 25. 20:55
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]

Az alsó a tegnapi a felső a mai.

2023. aug. 25. 20:57
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Erősebb a felső, de én inkább ma is csinálnék egy lh tesztet 2 órás nem ivás nem pisilés után, hogy mit mutat. Majd jelentkezz !
2023. aug. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább én a 10.ciklusnaptól tesztelnék.Onnantól látos hogy a másosik csík halvány majd erősödik, full erős mindkettő majd másnap negatív.Amikor full erős mindkét csík akkor kell összebujni hogy a másnapi tüszőrepedés bekövetkeztére odaérjenek a himivarsejtek. Amikor megreped akkor már már szinte késő együtt lenni.Akkor kell együtt lenni amikor full erős a 2.csík másnap halványodik akkor van ovu.
2023. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp csinálok ma is,valószínű, hogy megrepedt,mert 3 napja megy felfelé a hőm, ma 36,7(tudom nem mérvadó annyira,de amikor hőmérőztem akkor kb 36,3-36,5 között volt az alap hőm)
2023. aug. 26. 13:34
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Teljesen negatív lett a mai(felső).

2023. aug. 26. 20:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor már volt ovud, lehet akkor amikor írtad is, hogy nyák is volt meg derékfájásod.

Nekem is olyan derékfájdalmam volt ovukor alig bírtam felkelni. Akkor reggel pozi is lett a clearblue-m meg délután a facelle is. És a derékfájásom is délutàn kezdődött. Előző este is együtt voltunk meg aznap is meg előtte is voltunk ovu előtt 2 nappal. Nekem 27-28 naposak a ciklusaim 9.napon kezdtem a tesztelést és a 12-13 de inkább 13.napon volt egyértelműen pozitív a tesztem.

Javaslom, ha esetleg most nem sikerülne menzesz után kezd is el a tesztelést. :) De megy a drukk !!! 2-es voltam :)

2023. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyos vagy, majd írok😊
2023. aug. 26. 23:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan nem tudok érdemben hozzá szólni. De nálam is hasonló a dolog. Kedden teszteltem Lh-t , pozitív, voltunk együtt a párommal az nap 2x is és másnap 1x. Ma (09.08.) is csináltam egy ilyen tesztet kíváncsiságból. És az is pozitív lett, igaz kicsit halványabb . A kérdésem meddig jelez pozitívat az ilyen teszt? És mellé közbe 2 napja van leheletnyi vérzés a betéten. Mintha rá nyomdázták volna, vagy nem is tudom hogy írjam le😀 (Bocsi, kicsit tudatlan vagyok ebben a témában. Először használtam ilyen tesztet.) és ,bocsi ,hogy ide pofátlankodtam!😊
2023. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Ugye az lh tesztnél ha van második csík csak akkor számít pozitívnak ha ugyanolyan erős, ezt kell szem előtt tartani.

A ciklus idején folyamatosan jelen az az lh kisebb nagyobb mennyisegben lehet azért lett ma erősebb de nem pozitív🙂

Egyébként nekem sikerült elkapni, 4+3 hetes vagyok ma😊

2023. szept. 8. 14:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Ohh! Értem ! Kedves vagy,hogy válaszoltál ! Így már értem akkor “hogyan is működik” ez a teszt. A leírásában nem volt túl egyértelmű , de így már oké !😊

Igen a 09.05.-ei ugyan olyan erős , a mai már halványabb volt .. hát kiváncsi vagyok! 🥺

Boldog babavárást neked!🥰

2023. szept. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!