Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor, hogy is van ez?

Most akkor, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy elég sok helyen olvastam, hogy a késői peteérésből nem igazán foganhat baba. 35 napos ciklusig írják, hogy jó, utána nagy eséllyel elöregszik a petesejt, és nem tud megtermékenyülni.


Erre a barátnőm egy tökjó ellen példa: 25.napon volt ovulációja, majd a nemvárt napján nem jött meg neki. Több negatív tesztet is csinált, ahogy teltek a napok. Vérzés sehol, pozitív hcg tesztje sem volt. Elment orvoshoz, mikor 2 hete késett már neki. Azt mondta várjon. Majd a következő hónapban (miközben nem volt vérzése azóta sem) ismét pozitív lett az ovulációs teszt. Akkor fogant a kisfia.


Mindössze azért írtam le, hogy segítsetek mi igaz, és mi nem abból, ha hosszabb a ciklus akkor annál kevesebb esély van a sikeres hónapra.

Sajnos jól megnyúltak a ciklusaim, és 30 naposból 42 naposak lettek. Azt mondta a dokim még egy ciklust várjunk ezen kívül. Semmi okot nem talált, minden rendben van elvileg.


Van esélyünk a babára a hosszú hónapokban is?

Van siker sztoritok?


2023. aug. 27. 07:17
 1/4 babyboom567 ***** válasza:
100%
Az ovulácós tesztre eredményére én pl nem sokat adnék, mert én pont abban a hónapban lettem terhes,amikor nem volt pozitív ovu tesztem.Előtte egy évig minden hónapban jó erős pozitív teszjeim voltak.Azt a hónapot el is engedtem.
2023. aug. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na ez most meglepett. Biztos, hogy nem késted le abban a hónapban? Vagy maradt ki egy nap vagy bármi?

Megkérdezhetem abban a hónapban mikortól meddig használtál ovulációs tesztet? Úgy értem mikor engedted el hanyadik napon?

2023. aug. 27. 08:15
 3/4 babyboom567 ***** válasza:
Dehogy hagytam ki egy napot sem.A ciklus 6. napjától teszteltem,mindig délután, mindig ugyanabban az időben, kb a menszeszig, ami már nem jött meg.A nemvárt utáni nap potitív is lett a tesztem,és kb pár nap múlva mentem is dokihoz(műtéti és vetélési előzmények miatt), akkor 5 hetes voltam,méhen belül volt petezsák.
2023. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hány napos a ciklus ha van ovuláció.Hanyadik ciklusnapon ovulálsz? Van e ovulációd egyáltalán ezt kellene kideritened.1es ovulációs teszttel sikerült megtudnom mikor is ovulálok a 3.ciklusban fogant a babám.
2023. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!