Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek ettől terhes?

Lehetek ettől terhes?

Figyelt kérdés
Szóval az történt, hogy a ciklusom 13-4. napján a barátommal nem szeretkeztünk, viszont többször is hozzám nyomta magát. Be nem tette egyszer sem. Legfeljebb előváladék lehetett rajta, de ez sem biztos. Meg is mosta magát direkt, letusolt. A történtek után én is elmentem tusolni és ki is töröltem magamat.

2023. aug. 27. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Hogy lehetnél már?
2023. aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehetsz
2023. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi ésszel minek szexeltek komolyan? Azért az internet világában utána tudnál olvasni sok mindennek, mielőtt szétteszed a lábadat.
2023. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

"és ki is töröltem magamat"


Erről mesélhetnél, ilyen védekezési módszerről még mem hallottam. Áruld el kérlek, hogyan nyúlsz fel a méhedbe?

2023. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha erre a kérdésre nem tudsz saját magad válaszolni, akkor még inkább ne pasizz, mert nagyon éretlen vagy.
2023. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
85%
“Be nem tette egyszer sem”. Akkor hogy lehetnél? Jézusom. És ilyen embereknek van szavazati joga
2023. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Még szerencse,hogy egy hét múlva kezdődik az iskola marm..eltűnnek ezek az unalomuzo kérdések innen...
2023. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Remelem soha nem fogsz szaporodni. Edes istenem
2023. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
Most miért kell bántani a kérdezőt? Nem értem. Ha nem tudtok normálisan válaszolni, akkor miért teszitek? Pisztolyt tartanak a fejetekhez? Vagy így élitek ki magatokat? Neki is joga van itt kérdést feltenni, mint mindenki másnak.
2023. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

#9. És a te válaszodnak mi haszna? A kérdéshez semmi köze, csak játszod itt a fogadatlan prókátort.

Ehelyett inkább fogadd örökbe a kérdezőt, mert az anyja nyilván kidobja otthonról, ha hazaállít a balkézről szerzett pulyával.

Na, az lenne az igazi jócselekedet, nem ez a szájkarate, te digitáliy Teréz anya 😅

2023. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!