Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap illetve ma is erős...

Tegnap illetve ma is erős szúró fájdalom érzés a jobb petefészkemben néha. A kalkulátor szerint tegnap a ciklus 17.napján voltam. Ovum elvileg 29.én volt. Menszeszem 15.én jött meg. Lehet beágyazódás vagy túl korai?

Figyelt kérdés
Menszesz illetve ovu előtt is együtt voltunk már párszor.
2023. szept. 1. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A kalkulátor csak x adatokból kalkulálja ki, hogy középidőben van az ovuláció. Na most a tested nem nézi ezt az alkalmazást, hogy neki mikor is kéne mit csinálnia. Lehet, hogy pont most ovulálsz. A petefészkedbe pedig semmi se fog beágyazódni…
2023. szept. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy nem oda ágyazódik be...



köszönöm

2023. szept. 1. 07:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Használj ovutesztet, ne egy applikációra hivatkozz ..énis arra hivatkoztam hónapokig..Nemis jött össze.Amikor ovuteszteltem ledöbbentem h 1 héttel később van ovum mint amit a naptár írt.
2023. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. szept. 4. 14:19
 5/5 A kérdező kommentje:
megjött
2023. szept. 11. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!