Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az egyik kalkulator miért azt...

20201210 kérdése:

Az egyik kalkulator miért azt adja ki hogy 6hetes vagyok a másik meg azt hogy 3?

Figyelt kérdés

December 11.en volt meg utoljára csináltam január 11.en terhesegi tesztet ami pozitív lett. Február 10.en van időpontom az orvoshoz.

Nagyon izgulok pedig második baba lesz. Csak most nyáron vetéltem el és sajnos nagyon félek


2023. jan. 22. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

3 hetes terhesseg nincs, mert a terhesseget az utolso menstruaciotol szamoljak. Tehat amikor kesik, akkor mar 4 hetes vagy. Ha kesik 1 napja, akkor 4 het, 1 napos, kesik 5 napja, akkor 4 het 5 napos es igy tovabb.


En amugy a preghello alkalmazast hasznalom, az szamol helyettem, mert en se nagyon tudnam mar kovetni, hany hetes terhes vagyok :D

2023. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

6 hetes vagy körülbelül ez a helyes válasz , amikor nem jön meg a menstruációd akkor vagy körülbelül 4 hetes.

Állítólag vetèlès után a következő terhessèg biztosabban megmarad. Csak pozitívan!

Illetve ha nagyon aggódnál vèrvizsgálattal egy progeszteron szintet nèzhetsz hogy a megfelelő tartományban van e neked. Nagyon sok nőnèl ez okozhat barnázást, kis vèrzèst, vetèlèst.

2023. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is az van. 5 hét 5napot ír. Nagyon kíváncsi vagyok már mi a helyzet.
2023. jan. 22. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első a hagyományos modon, az utolsó menstruáció első napjától számolja a terhességet, a második pedig valószínűsíthető fogamzastol. Az elsőt érdemes hasznalni
2023. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez a terhesegem jobban indul. A másikkal már barnaztam egyből.
2023. jan. 22. 18:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg május 4.en csináltam tesztet akkor már késett,elmentem orvoshoz amikorra kB 8 hetesnek kellett volna legyek,de 5 hetesnek feleltem meg,utána vissza mentem 2 hét múlva akkor is 5 hetesnek elhalt bennem az embrió amúgy meg már 12 hetes kellett volna legyek és másnap már verezgettem is
2023. jan. 22. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!