Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 nap múlva kell megjönnie,...

4 nap múlva kell megjönnie, érdemes tesztet csinálni? 100%-os eredmény lesz, vagy még várjak?

Figyelt kérdés

2023. szept. 2. 05:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 5 nap múlva érdemes, ha nem jött meg.
2023. szept. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor érdemes ha már késik. Tehát 5 nap múlva.

Ha nagyon izgatott vagy, aznap mikor esedékes a mensid

2023. szept. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálni csinálhatsz egyébként de ha negatív lesz ne lepődj meg. Simán mutathat már pozitívat is ha sikerült, csak benne van a pakliban, hogy esetleg nem mutatja, vagy most nem jött össze, és most még nem tudod a pontos választ ha negatív. Mármint, hogy miért.
2023. szept. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aznap mikor valóban meg kell jönnie csinálhatsz egy tesztet. De érzékeny tesztet csinálj pl: Predictor.
2023. szept. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nekem szerdán van a nem várt napja, ma teszteltem, de negatív lett :/annak idején a 11. Dpo-n már szép pozitív volt a tesztem. Amíg nem jön még mindig van remény :)
2023. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én keddre nem várom, tegnap (12dpo) volt egy nagyon halvány pozitív. Ez mára picit erősödött. Tesztelhetsz, de attól hogy ha most negatívat mutat még nem azt jelenti hogy nem vagy terhes. Érdemes tényleg megvárni a nemvárt első napját főleg ha rosszul érint ha negatív tesztet látsz.
2023. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!