Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség 6-án kellett...

Lehet terhesség 6-án kellett volna megjönnie és még idáig semmi, de 2 negatív teszt eredmény?

Figyelt kérdés
Gyerekprojektbe kezdtünk a párommal már december óta. Ez lenne a második gyerkőc. Februárban kipróbáltam a málnalevél és palástfű teákat fele-fele időszakban.Most 2. napja késik, ma lesz a 3. nap, de még hál isten semmi jel a mensesnek. Teszteltem is már 2x, de mind a két tesz negatív lett. Ma egy 10-es érzékenységű teszttel próbáltam és negatív sajnos. Lehet terhesség vagy a teákkal összezavartam volna a ciklusom? Eddig mindig pontosan jött meg, sosem késett ennyit még. Sajnos ez a két negatív teszt eredmény elkeserít... Vagy csak a szervezetem viccelődik velem :( Februárban jártam nőgyógyásznál, minden ok volt ott.
2017. márc. 8. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, a legtöbb esetben ilyenkor már mutatkoznia kellene a HCG hormonnak.. De azért még tesztelj ha holnap se jönne meg!

Amúgy a málnalevél teát mi miatt iszod? Én úgy tudom, hogy csak a 36. terhességi héttől lehet inni, hogy a méhet, egyéb ottani izmokat meg a szervezetet (tisztítás) készítse fel a szülésre. Azaz segítse. Ha előtte innád akkor koraszülésed is lehet.

De persze még ettől úgymond messze vagy, inkább csak kíváncsiskodok.

2017. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi van azóta kedves kérdező?
2017. márc. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!