Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki tapasztalt már ilyet?

Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Augusztus 17-18 volt kb. a peteérésem. Augusztus 31.-én krémes, halvány, cappucino-rózsaszín színű folyásom volt. Tegnap pedig egy picike barnás folt volt a bugyimon. Szeptember 7-re nem várom, nőgyógyászhoz pedig októberben van időpontom. Tudom, hogy már csak pár napot kell várnom, és kiderül hogy sikerült-e a baba, de kíváncsi vagyok, hogy más nő is tapasztalt-e már ilyet. A neten utána olvasva teljesen eltérő véleményeket olvastam a "barnázással" kapcsolatban. Nagyon tanácstalan és kíváncsi vagyok.

2023. szept. 2. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szerdára nem várom és nekem ma van kevés barnás folyásom amit nem tudok hova tenni :/ elvileg nekem 23-án volt peteérésem, mert 30 naposak a ciklusaim. Ha akkor volt peteérésed akkor a lutealis szakaszos ilyen hosszú? Vagy hány naposak a ciklusaid? :)
2023. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel. Nem lehet 3 hetes luteális fázisod, mert olyan nincs. Vagy nem 17-18-án volt ovud, vagy ha igen, akkor nem szeptember 7-én kellene megjönnie.
2023. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt ilyen folyásom, nem voltam terhes.

#2. válaszolónál a pont amúgy.

2023. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

cappucino-rózsaszín színű folyásom volt.

na innentől megutáltam a cappucinot pedig nem is iszok kávét...

2023. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Valami tudom hogy nem stimmel, ezért is várom nagyon hogy eljussak a nőgyógyászhoz.

A ciklusaim igazából rendszerint napra pontosan 28 naposak, viszont mióta próbálkozunk, 2 alkalommal a vártnál hamarabb megjött.


A mostanihoz visszatérve:

Augusztus 10.-én megjött, majd 17.-én jött a tojásfehérje szerű nyák, viszont ugye majd csak 24.-e körül kellett volna hogy peteérésem legyen. A biztonság kedvéért együtt voltunk gyakran 17 és 24 között.

2023. szept. 2. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a nyákra ne alapozz, az azért nem sokat jelent.
2023. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lh teszt?
2023. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor végül nem augusztus 17-18an volt ovud.. a nyák nekem ovu elött regy héttel jelentkezett ergo biztosan 24 körül ovulálhattál.Ha nem akarsz mindig sakkozni akkor inkább ovutesztelj.
2023. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!