Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 7.dpo környékén,amikor...

A 7.dpo környékén,amikor elvileg kb a beágyazódás van,olyan érzés,mint amikor még akar jönni? Többi lent

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 7.dpon ovu teszt alapján. Az ovu majdnem 1 hetet csúszott,a doki azt mondta,hogy a szoptatás okozhat késői peteérést. Ha nem veszem figyelembe az ovut,akkor ha 28nappal számolok,akkor vasárnap kellene megjönnie. Éreztem egy kis görcsöt,amit a mensi előtt szoktam . Nyilván pár napon belül kiderül,hogy megjön vagy a beágyazódás miatt lehetett.

Érzett valaki ilyen tünetet a beágyazódás során?


2023. szept. 8. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Úristen, ne már. Ember. Komolyan.
2023. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi a baj? Csak feltettem egy kérdést.. elvileg ezért van az oldal
2023. szept. 8. 11:26
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Basszus, ha szoptatsz, akkor ezek szerint egyszer már voltál terhes.

Ne haragudj, de hogy lehet ilyen butaságot kérdezni?

Vagy megjön, vagy terhes leszel, ezt max a víznéző asszony tudja megmondani előre.

2023. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem,hogy mondja meg valaki terhes vagyok-e,hanem azt hogy beágyazódás környékén volt e valakinek ilyen kérdése.
2023. szept. 8. 11:34
 5/10 A kérdező kommentje:
*érzése
2023. szept. 8. 11:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
:D volt. Megjött.
2023. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4. Na ennek aztán sok értelme van...
2023. szept. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

És ha valakinek volt ilyen és terhes volt? Attól te terhesebb leszel, vagy mi a logika?

Igen, az oldal arra van, hogy kérdéseket tegyünk fel, de ez nem jelenti azt, hogy minden egyes apró hasgörcsünknek kérdést kell szentelni.

Tényleg bírd ki ezt a pár napot és kiderül. Elhiszem, hogy nehéz, de attól, hogy a tested minden rezdülése mögé tüneteket képzelsz nem lesz könnyebb.

2023. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Minden cilkusban peteérés után 7-8 nappal már megjön érzésem van. Mindig meg is jön. Mikor terhes voltam elmaradt ez az érzés.
2023. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ma vagyok a 8. dpo-n. Nem éreztem semmit tegnap és ma sem. Igaz, a fene tudja hogy terhes vagyok-e 😂

Az első terhességemnél ilyenkor már volt beágyazódási vérzés. Azt igéretesebb jelnek vettem, mint az alhasi görcsöket, igaz azok is voltak. Viszont az volt már máskor is, mikor nem voltam terhes.

2023. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!