Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint szeretnénk babát de...

Több mint szeretnénk babát de nem akar össze jönni.Az orvosomhoz azt mindga hogy peteérésem van de van egy cisztám. Arra kaptam Norcolutot, hogy megjöjjön. Vérvételre mentem. De most negatív az ovuláció teszt pedig most kellene ovulálnom.Szerintetek?

Figyelt kérdés
2023. aug. 30. 11:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Valamint alhasi görcs, derékfájdalom is van (már nem fért oda)
2023. aug. 30. 11:15
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Se füle se farka ennek a kérdésnek. Vérvételre mentél ...és? Mi az eredmény, mit néztek egyeltalàn? Azt, hogy van e peteérés? Mi az, hogy azért kaptad a gyógyszert, hogy megjöjjön? Nem értem. Férjed volt már spermavizsgálaton? Neked átjárhatósàgi volt?
2023. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az ovulációd nem olvassa a naptáradat, ami szerint most kell ovulálnod. Mikor csinálsz teszteket? Délután ajánlott, előtte kb 2 órán keresztül nem inni és vizeletet visszatartani.

Mióta próbálkoztok? Úgy tűnik itt nagyobb probléma, hogy valószínűleg nem is rendszeres a ciklusod, ha gyógyszer kellett ahhoz hogy megjöjjön. Így meg aztán pláne nem lehet sem a középidőre, se a naptárra hagyatkozni. Tesztelj tovább.

2023. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat! Nem írtam oda, hogy az első vérvételen voltam, a másikra jövő hét kedden megyek. Valamint jövő hét kedden megyünk a férjemmel spermavizsgálatra. És nem, nem voltam átjárhatóságin mivel még nincs eredménye a vérvételnek! A gyógyszert azért kaptam, hogy a ciszta szét robbanjon.

De elsősorban segítségért írtam, nem lebaszásért, de köszönöm!

2023. aug. 30. 11:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Délután csinálom a teszteket és mind negatív. Köszönöm válaszod
2023. aug. 30. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet hogy késöbb ovulálsz én érdekes sose ovuláltam ugyanazon a napon. Meg lehet hogy a gyógyszer bezavar.
2023. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem akartalak lebaszni de szerinted mit lehetett volna egy ilyen kérdésre válaszolni ennyi infóval? Hogy segítsünk ha nem tudjuk a részleteket?
2023. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!