Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélye van annak, hogy...

Mennyi esélye van annak, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül buta voltam, és befolyásolható, engedtem egy fiúnak hogy védekezés nélkül legyünk együtt… tudom, felelőtlenség de abban a pillanatban hiába tiltakoztam először megtörtént. Megszakítással védekeztünk, ez megtörtént egymás után két napon, a második alkalom után következő nap vettem be egy esemény utáni tablettát, mert mégiscsak féltem. Arra egy nappal szintén megtörtént ugyan ez sajnos… A menzeszem nagyon össze-vissza, legutóbb 31 napos volt, előtte 36. Most a 17. napon vettem be a tablettát.

Mit gondoltok, előváladéktól sok az esély úgy hogy még tablettát is vettem be?

Tudom hogy felelőtlenség, de nagyon befolyásolható vagyok sajnos de többet nem engedem így magam



2023. szept. 8. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2.1%
2023. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval 3x megtörtént. Hát erre a butaság a legenyhébb használható kifejezés, és a baba a legkisebb rossz, amit a védekezés nélküli dugásból összeszedhetsz.

De hát ez a te életed, jogod van a kedved szerint elb@szni, szó szerint.

2023. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szétbaszod a hormonrendszered , mert csesztek normálisan védekezni. Csak gratulálni tudok.
2023. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Figyu, én férjnél vagyok, tizenéve védekezünk megszakítással, mert nem gáz ha becsúszik egy gyerek. Sosem lettem így terhes.


Ellenben ismerek nem egy olyat, aki az első alkalommal teherbe esett.

Szóval 50-50%.


Vegyél tesztet, menj el nőgyógyászhoz, aztán imádkozz! Ja, és legközelebb védekezz normálisan!

2023. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy???🙄🙄
2023. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudod, egyszer talán még megértem (de inkább nem). Na de utána még többször, ahhoz már tényleg nagyon hülyének kell lenni. Az utolsó mondatod a legjobb :D

Hány éves vagy, 14?

2023. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:

50-50.

De álj ki magadért!

Mi lesz, ha legközelebb orgiát akar?

2023. szept. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz és ha már ott vagy irass fel fogamzásgátló tablettát! Az esemény utáni egy lórugás! Inkább akkor a napi bogyó!
2023. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!