Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ! Elmaradt a menstruációm....

! Elmaradt a menstruációm. Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok. Sose volt rendes 100%ban beállt menstruációm. Szeptember 9.-én kellett volna megjönnie, azonban késett szeptember 29.én jött meg. Rendesen mint ahogy szokott. Aztán ugye október 29.én kellett volna, de nem jött meg, folyamatosan teszteltem negatív. (nemi életet élek, nem védekezek, IGEN TUDOM HOGY FELELŐTLENSÉG!) nem jött meg. November 25.van, még mindíg nem jött meg , lassan 2 hónapja. Tegnap teszteltem, reggeli első vizeletből, 100%-os pontosságú tesztel, negatív. Ma voltam az orvosnál (nőgyógyász) megvizsgált, mondta hogy nem lát terhességet, de jöjjek vissza 2hét múlva ha nem jön meg még mindig. (Nem látta hogy bármi jele van annak, hogy meg akar jönni. ) nincs semmi előjelem, hányinger stb. Hogy terhes lennék, teszt folyamatosan negatív. Nem tudok 2hetet várni, gondoltam megkérdezlek titeket akik tapasztaltabbak ebben a témában. Mennyi az esélye ennek? Hogy terhes lehetek? Vagy ha nem, akkor mi baj lehet!? Negatívokat nem kérek, tudom, hogy felelőtlenség nem védekezni.

2022. nov. 25. 18:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
35%
Napi kamu.
2022. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
83%
50% vagy igen vagy nem
2022. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy vannak rosszindulatú emberek, de hogy tényleg egy ilyenbe belekötni.. :D
2022. nov. 25. 18:18
 4/29 anonim válasza:
92%
Nagyon kevés a terhesség esélye, szinte nulla
2022. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, miért gondolja ezt? Elmagyarázná?
2022. nov. 25. 18:28
 6/29 anonim ***** válasza:
98%
És miért nem védekezel 17 évesen? Illetve,mit jelent az hogy nem védekezel? Még csak megszakítással sem?
2022. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
Drága kicsi szívem nem vagy terhes fogd fel.Már vagy 3 kérdést kiírtál ugyanerről.Nyugi nem estél teherbe.Ne őrülj már meg teljesen!
2022. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy terhes lennél, de nem kizárható, hiszen nem védekeztek. Ha volt aktus az elmúlt 2 hétben, akkor még bármi lehet, ha akkor ovuláltál, még nem feltétlenül látja sem teszt, sem nőgyógyász. Az utolsó védekezés utáni 15-20 nappal lehetsz biztos.
2022. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem szándékosan tettem ki több posztot , most léptem fel erre az oldalra életembe elsőnek, sokat olvastam innen régebben és gondoltam teszek fel kérdést, véletlenül tettem ki többször.
2022. nov. 25. 18:44
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Az elmult 2 hetben volt védekezés nélkül együttlét?
2022. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!