Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló, egy tablettával...

Fogamzásgátló, egy tablettával kevesebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fél éve szedek fogamzásgátlót. A tegnap esti kiesett a kezemből, le a lefolyón a csap fölött, amikor be akartam venni. Vegyek be most egy másikat? Mert akkor egyel kevesebb lesz vagy fél év után már “hat” annyit, hogy ne lehessen baba belőle?


2023. szept. 10. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én beszednék egy másikat és így egy nappal rövidebb a ciklus. Aztán a megszokott napon kezdeném az új levelet.
2023. szept. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be egyet a tegnapi helyett. Szedd végig ami maradt, aztán megtartod a szokásos szünetet, ami így egy nappal korábban kezdődik. A szunet után újra kezded az új levéllel. Semmi bajod nem lesz.
2023. szept. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kockáztatnek azzal, hogy kihagyom.


Én, doki tanácsára mindig tartok egy plusz levéllel itthon ilyen esetre.

Volt már nem 1x az évek alatt, hogy ilyen előfordult velem is.

Ilyenkor abból a levélből pótoltam.

Így nem csúszott 1napot sem a dolog.

2023. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy levél pótlásra félrerakva. Így hányás hasmenés vagy leejtés esetén abból pótoltam.
2023. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!