Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » P. é. előtt 36, 0 volt a hőm,...

P. é. előtt 36, 0 volt a hőm, másnap felment 36,5-re (elvileg akkor volt p. é. ), azután le 36,4-re, ma meg csak 36,3 volt. Ezek egymást követő napok. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Minden nap ugyanabban az időpontban mérem, kb. ugyannyit is alszok (min. 7 órát), a számban, nyelv alatt hőmőrőzök.

Igazából nem tudom, hogy mennyi az alaphőm, mert aznap kezdtem el hőmérőzni, amikor 36,0-t mértem. Tudom, hogy ciklus elején kellene, de nem bírtam kivárni, gondoltam mérem addig is.


2010. okt. 17. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! 36-nál megprepedt a tüsződ..a folyadék ami körbeveszi a petesejtet a tüsződből elkezdett szivárogni ezért hült le a belső hőd..próbálkozik kibújni a petesejted de úgy látszik első nekifutásra nem bizti, hogy sikerült neki..amint magasabbra emelkedik pár napon belül a hő akkor kiszabadult..türelem:)ezért mondja a doki mindig, hogy hiába hőmérőzök..a napot amikor megreped látom mert leesik a hő..de nem mindig azonnal szabadul ki a pete ..van amikor napok múlva ..nekem erős petefészektáji fájdalommal is jár ..van olyan hónap, hogy két napig fáj, van ,hogy háromig..amikor megszűnik a fájdalom onnan is tudom, hogy végre kiszabadult:)
2010. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem volt még tüszőrepedésed! A hő emelkedéséből lehet majd következtetni, hogy megvolt!
2010. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én azt hittem, hogy akkor volt meg a tüszőrepedésem, amikor 36-ról felment 36,5-re, de ezek szerint nem?

Ha nem megy vissza a hőm, azt jelenti, hogy a petsejtem a petefészkemben maradt? Akkor doki, ugye?

Mert azért kezdtem el a hőmérőzést, mert pont ettől féltem.

2010. okt. 17. 14:33
 4/15 anonim ***** válasza:
Sajna van amikor nem tud kiszabadulni, hogy alakult mára a hőd?
2010. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ma megint 36,4 volt.
2010. okt. 18. 11:31
 6/15 A kérdező kommentje:
Mennyire kellene felmennie legalább, úgy 36.8-ra?
2010. okt. 18. 11:48
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi az alaphő..de ezt még nem tudod mivel most kezdted mérni, de minimum négy tizedes emelkedés ha pár napig fennáll akkor meg van a pé--de sajna akkor neked még mindig nincs meg:(hanyadik napod ez a ciklusodban?
2010. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

27...

Hosszúak a cklusaim, 35 nap fölött vannak, eddig nem tudtam, hogy ez gond, de amikor olvastam, megijedtem, hogy esetleg PCO-m van. Felhívtam egy nőgyógyászt, de szerinte csak túlreagálom a dolgot..

2010. okt. 18. 16:00
 9/15 A kérdező kommentje:
Jaj, és köszönöm szépen, hogy válaszolsz mindig, nagyon jól esik és sokat jelent!
2010. okt. 18. 16:07
 10/15 A kérdező kommentje:

[link]


Megnézné valaki, hogy szerinte volt-e tüszőrepedés?

2010. okt. 28. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!