Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi a valószínűsége h...

Mennyi a valószínűsége h terhes vagyok? Együtt voltunk a barátommal de nem volt bennem teljesen, mert nem sikerült mivel fájt. Nem volt óvszerünk:S Nem bennem ment el de tudom h van előnedv és ráadásul nekem a ciklusom közepén történt meg a dolog.

Figyelt kérdés
Egy orvos azt mondta felesleges a 72 órás tabi de akkor is aggódok. Főleg h rengeteg eszek. Tudom nem bizti h már ilyen korán jelentkezik de eddig nem ettem ennyit. Vettem terhességi tesztet de azt mondták még nem érdemes használni. Majd csak akkor ha nem jön meg időben. De az még 10 nap. Csináljam meg a tesztet? Vagy mit csináljak? Nagyon félek mert csak 18 vagyok. A barátom is biztosra mondja h nem lesz semmi. De ha mégis? Jézusom!
2009. jan. 1. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ha a barátod olyan biztos benne akkor nem vagy terhes.És szerintem ilyen fiatalon nem csinálna gyereket!
2009. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosban nem bízol? De várod, hogy más ellent mondjon neki? És hónapokkal később leszel éhes.
2009. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az orvos csak egy barátnőm anyukája és nem vizsgált meg. Ne meg a srácok nem mindig ésszel gondolkoznak... Egyikőnk sem szeretne gyereket!
2009. jan. 1. 22:09
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
18 évesen mi lenne ha vennél egy doboz óvszert? és akkor nem kellene halálra izgulnod magad.Meg is érdemled,de azt nem,hogy gyereked legyen,ugyhogy rmeélem nem vagy terhes,nagyon kicsi esélyed van rá.
2009. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát köszi, nem azért írtam ide h kioktassan.Nagyon jól tudom h milyen butaságot csináltam. Elhiheted h még1x nem fordul elő.Egyébként meg egyikőnk sem számított arra h ez lesz az esténkből mivel nem vagyunk régóta együtt.
2009. jan. 1. 22:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Az lényegtelen, mennyire volt benned, attól még benned volt és nem védekeztetek! Az előváladéktól is eshetsz teherbe, bár kicsi a valószínűsége, de az a kicsi is kockázat!

2. A fokozott evést csak beképzeled. Nem lehet terhességi tünet, ha csak a napokban/órákban estél teherbe.

3. A terhességi teszt olyan 2 héttel az aktus után tudja először kimutatni a terhességet.

4. Ha annyira okos a barátod, miért kockáztatott? Ha te elvesztetted a fejed, legalább neki miért nem volt annyi esze, hogy ne kockáztasson? A világ legbiztosabb dolga az, hogy 1x mindenki meghal. Ilyen esetben nem beszélhetünk teljes bizonyosságról.


Egy jó tanács: SOHA TÖBBET ne vállaljatok ilyen kockázatot. Szerintem jobban megéri várni, nem hagyni, hogy elkapjon a hév, minthogy parázni kelljen, emiatt a pár perc élvezet miatt(ráadásul neked még fájt is!) De természetesen a te életed, a te döntésed.


Mennyi ideje történt az aktus?

2009. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ajjajjjjjjj... akkor még az is lehet, hogy a babán kívül (kicsi az esélye, de van) egyéb meglepi (nemi nyavalya) is érhet. Kezdődő kapcsolatban gumi nélkül??? te aztán igen bátor vagy!
2009. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
persze én le lettem pontozva,mikor minden szava igaz volt a hozzászólásomnak.mégis milyen választ vársz? szeretném ha körbeirnád.
2009. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Dec. 27.én volt.
2009. jan. 1. 23:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehetsz. Olyan nők is voltak már terhesek, akik semmit sem csináltak pasival, csak rendetlenkedett a szervezetük. (Magyarán igen kicsi a valószínűsége.)


Nem oktatlak ki, mert velem is volt hogy elkapott a hév. De legközelebb érjétek be a pettinggel, ennyi önuralom azért már elvárható ilyen korban.

2009. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!