Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetesen csak felritkulást...

4 hetesen csak felritkulást látni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Szombaton (nem) kellett volna megjönnie. Tesztek már 9 dpotól pozitívak, erősödnek is szépen.


A nemvàrt napján elöntött a vér így behívott az orvosom, hogy rám nézzen.

4,5 mm felritkulást látott. Visszahívott tegnapra, nem számítottam rá, hogy látni fog bármit és így lett, nem lettünk okosabbak.

Amit látott, hogy 5,2 mm lett a felritkulás, petezsák sejthető és megjelent mellette egy másik is ami nem sokkal kisebb, viszont körülötte még volt 3-4 db kisebb is.

Hcgt néztünk, 1260,9 lett 4+4, holnap kell ismételni.

Nap folyamán előfordulnak mensis görcsök, aggódok (tavasszal volt egy 10 hetes missed ab)


Aki volt esetleg ilyen korán orvosnál mit láttak nálatok?

Szerintetek ez a hcg szint megfelelő?

Progit, velfemet, rutascorbint és magneziumot szedek orvos javaslatra a vérzés miatt de az vasárnapra meg is szűnt



2023. szept. 22. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem csak megjött.
2023. szept. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

4+1 semmi sem látszott az égvilágon (csak erős pozitív teszt),

5+1 6mm petezsák szikhólyaggal.


Hcg-t nem nézettem, vérzés nem volt, tökéletesen vegig a korának megfelelő terhesség lett.

2023. szept. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat kettes. Nekem annyit mondott, ha az érték duplázódik szombatra akkor jövőhéten csütörtök körül menjek újra megnézetni magam, ha nem emelkedik megfelelően a hcg akkor inkább hét eleje fele, hogy beszéljünk róla a progit kell e folytatni vagy inkább hagyjam abba, ha pedig csökken esetleg akkor nem kell uhra mennem csupán hagyjam abba a hormont és varjam hogy megjojjon
2023. szept. 22. 07:20
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

4(!!!) Hetesen mi mást szeretnél látni?

Ilyen korán simán lehet még kémiai és csak megjött

2023. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Legkorabban 5 hetesen latnak annyit hogy hasznalhato ultrahang eredmeny legyen. Ilyen esetben a hcgt 2 naponta ismetelni kellene.

Ha megmaradt a baba akkor duplazodni fog, ha nem akkor fokozatosan csokkenni.


Amikor elontott a ver, az meddig tartott? Elmult 1 nap utan vagy folyamatosan vereztel napokig?

2023. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Délután 3kor kezdte él es 7-8 fele már semmi volt volt. De az utolsó 1-2 órában is inkább már csak maszatolás volt, úgyhogy egy fel napig sem tartott.

Vérvétel holnap ismetelve lesz, már megvan az időpont

2023. szept. 22. 13:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 4+6 reggelén voltam ügyeleten enyhe pecsetelő barnázás miatt. 7mm felritkulást látott, valamint "petezsák lesz ez". Nekem sajnos vetélés lett következő héten, de ez a tiédet semmiben nem befolyásolja.Ami látszott, az nekem is korának megfelelő volt, ennél többet nem kell látni ilyenkor.

Bízz az orvosodban, a legjobbakat mondta, amit mondhatott. A hcg érték fogja mutatni. Ha duplázódik, nem is érdemes hamarabb menni, ha csökken, akkor meg sajnos, nem lehet mit tenni, fölösleges progit szedni, ha nincs mit fent tartson. (Én is kaptam, nem segített, természetesen a vetélés után azonnal abbahagytam.)

Drukkolok, hogy rendben legyen!🤞

2023. szept. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom 7-es!


Sajnálom a veszteséged :(

2023. szept. 23. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!