Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik programmal kapcsolatban...

Lombik programmal kapcsolatban vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma felhívtam Szegeden azt az intézetet ahol a lombik programot elkezdhetjük. Kaptunk időpontot telefonos konzultációra. Április 26-ra. Fél év :( borzalmasan sok időnek tűnik. Tudnátok írni tapasztalatokat? Hogy mi -mit követett? Időben meddig húzódott el? Nagyon köszönöm előre is.

2023. szept. 22. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi Tapolcára jártunk (2021. november és 2022 júliusa közt). Rögtön volt időpont, és minden szükséges vizsgálatot akkor megcsináltak. Ha nem jött volna karácsony, meg nekem nem kellett volna meghozni a ciklusom, már a következő ciklusban kezdtük volna a stimulációt. Így "csak" a következőben. Az első sikertelen után is csak a kötelező 90 napot kellett kivárni.
2023. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szegedről nem tudok nyilatkozni, de ha belefér anyagilag, akkor érdemes távolabbi intézménynél is érdeklődni, máshol azért általában nincs ekkora várólista.


Tapolcán 1 hónapon belül adnak első konzultációra időpontot, és utána eredményektől függően 2-3 hónapon belül indítják az inszemet vagy a lombikot. Aki oda most jelentkezik az áprilisra már az összes kötelező inszemen vagy 2 beültetésen túl lehet, szóval jó eséllyel már terhes is lesz addigra...

2023. szept. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi Pestre jártunk,igaz már több vizsgálaton túl voltunk mire az első konzultációra került sor.

Mivel nem találtak egyik oldalt sem bajt inszeminációval kezdtük, később lett lombik.

Érdemes lehet előtte megcsináltatni néhány vizsgálatot (vérvétel, rákszűrés,sperma vizsgálat) azok mindig 1 évig voltak "érvényesek" ha azok "jók voltak" utána menstruációkor kezdődhet a stimuláció.

2023. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. futok még akkor pár kört.hátha lenne hamarabi időpontvalahol. A vizsgálatokra én is gondoltam, hogy addigra meglegyenek. Annyival is előrébb lennénk. ❤️Köszönöm mégegyszer ❤️
2023. szept. 22. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!