Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a reggeli hőmérséklet...

Ha a reggeli hőmérséklet (nálam most 37 °C) tartósan magas, azt törvényszerűen azt jelenti, hogy volt peteérés is?

Figyelt kérdés

Kb. 34 napos ciklussal számolva dec. 26-ára számoltam ki a peteérést, és valóban, előtte megjelent a bő folyás, együtt is voltunk. A hőmet azóta is nézem (bár előtte nem mértem), de ez a 37 °C magas hozzám képest. Úgyhogy úgy gondolom, volt peteérés. És ami nagyon furcsa még, hogyha esetleg nem jött össze, és kb. 1 hét múlva mensi, ilyenkor már javában szurkálást szoktam érezni.

Most semmi. Lehet, hogy épp ez a "semmi" mutatja esetlegesen a babánkat? Jó lenne, lassan egy éve próbálkozunk, és rendszeresen iszom a cickafark- és palástfű teákat is.

Köszönöm a válaszokat, és mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!!!


2009. jan. 2. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A peteérés nem egyenlő a tüszőrepedéssel. Sajnos tüszőrepedés elmaradhat és az érett pete vissza is fejlődhet. A magas hőmérséklet még nem biztos, hogy a tüszőrepedést jelzi, ehhez sajnos elengedhetetlen a ciklus első felében mérni a hőt!

Most pedig muszáj megvárni a mensit és ha elmarad akkor teszt!! :) remélem segítettem

2009. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ha van peteérés, de a tüsző végül nem tud valami miatt megrepedni, akkor is magas lesz a hő???

2009. jan. 2. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!