Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még negatív a teszt?

Lehet még negatív a teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most kezdtünk el babócáért próbálkozni. Csütörtökön kellett volna megjönnie, bár hozzáteszem, nekem sosem tűpontosan 28 napra jön meg. Pénteken teszteltem és negatív volt. Szerintetek lehetséges, hogy akkor még nem mutatta ki a teszt? Van olyan, hogy a terhesség még túl korai fázisban van ahhoz, hogy teszt kimutassa, de a menstruáció már elmarad? Érdemes újra tesztelnem? Voltak tüneteim, szurkált az alhasam, fájt a mellbimbóm, néha émelyegtem. Már az egész mellem fáj, jobban fáj az alhasam is, ami elég erősen a menstruáció előjeleire hajaz. Mit gondoltok?

2023. szept. 25. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ha ezek terhességi tünetek lennének, már a teszt is kimutatná.
2023. szept. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy minden hónapban itt fogsz kérdezősködni feleslegesen, mert már az első hónapban bekattantál. Ha negatív a teszt akkor nem a terhesség okoz tünetet, mert a tüneteket a hcg hormon okozza, amit kimutat a teszt. A pozitív teszthez pedig kevesebb hcg elég, mint a tünetekhez.
2023. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

KimuTATJA, igy irjak.

Ha terhes lennel es csutortokon kellett volna megjonnie mar reges reg eros pozitiv lenne a teszt.

A tuneteket csak bebeszeled az agyadnak ezert is kesik valoszinu (akkor is bebeszeled, ha mindjart tiltakozol itt, hogy nem).


Aki terhes, annak pozitiv a teszt, ennyi.

2023. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Lehetett későbbi peteérésed és akkor később is jön meg, vagy később mutatja ki a teszt.

A HCG megjelenése előtt nem lehetnek terhességi tüneteid, akkor még csak PMS-ről beszélünk.

Szorítok, hogy baba legyen. Szerintem tesztelj holnap első vizeletből, ha addig nem jön meg.


BK

2023. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!