Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Üdv! Volt bárkinek olyan...

Susyka01 kérdése:

Üdv! Volt bárkinek olyan tapasztalata,hogy rendszeres Menses elmaradt mostmár 14. nap,csináltam négy darab Gabriel tesztet pozitív,negatív,tegnap ismét pozitív,ma negatív.Orvoshoz csak jövő héten terveztem menni.Kicsit feszülnek a melleim...???

Figyelt kérdés

Értetlenül állok a dolog előtt...Lehet esetleg változó a HCG szint, de lehetek babás?

Valakinek hasonló története?

Köszönöm a hasznos információkat!



2023. szept. 19. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolog, hogy 2 pozitív és 2 negatív teszted legyen felváltott napokon. Fotód van róla?

14 nap késésnél már olyan erős a csík, hogy én gyanítom nem áll itt fenn terhesség. A hcg szint meg nem olyan mint az lh, hogy egyik nap több aztán lehet másik nap kevesebb. Az folyamatosan nő (egy pontig, de ahhoz te még közel sem vagy).

2023. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hcg vérvételt csináltass
2023. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Képeket feltudsz tenni?
2023. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2023. szept. 19. 19:34
 5/15 A kérdező kommentje:
A fenti a tegnapi tesztem
2023. szept. 19. 19:35
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez nem sikerült

Imgbb feltöltöd és ide másolod

2023. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Na pontosítok, mert ez így nem teljes.

Soha,de soha nem késett menseszem, most 14. napja nincs, a melleim kissé feszülnek és ennyi.Az együttlétekből lehetett és szeretnénk is babát.14 nap alatt 6 tesztet csináltam. A Gabriel tesztek lentről fölfelé sorrendben.

Az 1. halvány pozitív,azután kissé erősödött a 2., azután megint halványabb a 3.,majd a 4. egészen szép erős. Ezek a tesztek 25- ös érzékenységűek. Mivel bizonytalan vagyok,de orvos még semmit nem tudna mondani,gondoltam próba képpen csinálok két különbözőt,de mindegyik 10- es érzékenységű. Na most az érzékenyebb,mindegyik negatív lett ma, holott a 25- ös elég erős volt tegnap.🤔

[link]

A fentieken látszik talán fotón is,hogy 1. szinte semmi 2. valami halvány vonal van 3. szinte semmi. 4. A többihez képest viszonylag erős


Ezek a mai nagy érzékenységűek lent.

[link]

2023. szept. 19. 19:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Képküldés re tedd fel
2023. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
2023. szept. 19. 20:15
 10/15 anonim ***** válasza:
Így engedélyt kell kérni a hozzáféréshez… nem gondolod hogy minden idegennek megadjuk az e-mail címűnket. Írtak már 2 képfeltöltő oldalt is. Kevesebb, mint 1 perc a képet oda feltölteni és ide bemásolni a linket.
2023. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!