Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A napokban szeretném elkezdeni...

A napokban szeretném elkezdeni a reggeli hőmérsékletet figyelni peteérés miatt,ovutesztekkel egybekötve. Hol kell ilyenkor reggelente mérni? Hónalj v nyelv alatt? Melyik a mérvadóbb?

Figyelt kérdés
Hőmérőzés

#Bazális hő
2023. szept. 25. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyelv alatt
2023. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. szept. 25. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyelv alatt, de ott több tényező is bezavarhat: nyitott szájjal alszol stb

Hüvelyben stabilabb az eredmény, de ha az macerásabb akkor nyelv alatt is jó szokott lenni a legtöbbször

2023. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A digitális vagy a higanyos jobb? 🥺

2023. szept. 25. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Digitális hőmérővel érdemes (2 tizedesig mérjen, az nagyon fontos!), szájban / hüvelyben, minimum 3-5 óra alvás után, 2-5 percig mérve, minden nap közel azonos az időpontban, még ágyban fekve.



Igen, tudom, túl sok szabály, macerának tűnik, nekem sem a kedvencem, de pár hónapja csinálom, így megismerve kicsit jobban a testem, a ciklusom.



Érdemes az éjjeli szekrényre készíteni a hőmérőt, felébredsz/szól az ébresztő, szájba beteszed a hőmérőt, vársz pár percet. Elvileg várni kell 2-5 percet, nem elég a sípolásig, kicsit tovább tartsd bent a szádban. Utána felírod a számot, mondjuk egy alkalmazásba, pl. Fertility Friend.

2023. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ó és menstruáció első napján kezd, amikor indul a ciklus, tehát ne ciklus közepén kezdd el, hanem akkor, amikor már tudod, hogy napokon belül meg fog jönni.


A menstruáció első napján, a ciklus első napján mért hőmérséklet lesz az alaphőmérsékleted.

2023. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

En interneten rendeltem digitalis termekenysegi homerot. Szajban vagy huvelyben érdemes merni de az adott honapban ugyan ott merd. A kovetkezoben valtoztathatsz rajta ha nem szimpatikus a modszer.


Amire figyelj:

Legalabb 3-4 ora alvas legyen meg ejszaka

Az alkohol befolyasolja az eredmenyt, igy lehetoleg ne igyal

Rogton felkeles utan merd meg, de ne kelj ki az agybol. (Ne igyal vagy egyel)

Azonos idoben probald merni. 30 perc elteres meg belefer de 1 oranal tobb mar nem nagyon jo.

2023. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítő válaszokat! :)
2023. szept. 25. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!