Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma a barátommal volt petting...

Ma a barátommal volt petting a péniszével izgatott de nem tette be teljesen meg ujjazott is, kerülhetett belém annyi előváladék h teherbe essek? Pár napon belül meg kellene h jöjjön max 1 hét múlva:

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok mert nagyon félek!!!
2009. jan. 2. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Menj el nőgyógyászhoz, ő a következőket fogja csinálni (ebben a sorrendben).


1. körberöhög

2. megnéz, h rendben vagy-e (ez kellemetlen, de eddig senkinek nem ártott meg)

3. felír fogamzásgátlót


Ezzel a probléma az elkövetkező 20 évre le van tudva. Legközelebb ésszel vagy gumival.

2009. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
tehát akkor van rá esély h terhes lettem?
2009. jan. 2. 10:31
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi, de VAN.
2009. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Most kb. úgy érzem magam mint szűz Mária:S

ha megjön a menstruációm a napokban akkor 100% h nem lettem terhes ugye?

2009. jan. 2. 11:09
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem 100%. Ha ennyire szőrszálhasogató akarsz lenni, nagyon extrém estben lehet, h megjön, míg terhes vagy (vagy legalábbis vérzel). Könyörgöm miért nem mész el nőgyógyászhoz??? Addig úgysem nyugszol meg, és folyton parázni fox ("nem jött le?", "nem csúszott el?", "jaj, drágám, ugye nem olyan a kezed?") amíg nem lesz fogamzásgátlód.
2009. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Mellesleg a mai pasikban olyan kevés a sperma, hogy soxor akkor sem tudnak felcsinálni, ha akarnak, nem hogy akkor, ha az előváladék egy pici része jutott csak be. De persze ettől még vannak fura helyzetek, a félig berakás simán elég lehet, úgyhogy NŐGYÓGYÁSZ! :P
2009. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam 1x próbálta betenni ekkor sikerült is neki félig de leállítottam mert nem szeretnék teherbe esni előtte meg csak izgatott a péniszével meg ujjazott.Sok esély van a terhességre így is?
2009. jan. 2. 11:40
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

Figyelj. Mi nem tudhatjuk, hogy mennyi előváladék került beléd. Igen, attól is teherbe lehet esni, volt már rá nem egy példa. Az meg felelőtlenség, hogy a péniszével izgatott, ugyanis ha hozzád dörzsöli, simán mehet annyi előváladék. Inkább vagy csak újjal és szájjal kényeztessen, vagy húzzon óvszert és akkor mehet pénisszel is.

Most 2 nap múlva kell hogy megjöjjön a menstruációd, vagy 1 hét? Teljesen mindegy. És ha megjön, az sem biztos, hogy nincs "baj", számos nő van, aki a terhesség első hónapjaiban is rendesen menstruál.

Ezzel nem akarlak bántani, nem rosszindulatból írtam mindezt, csak jó (szerintem), ha valaki kicsit durvábban fogalmaz, mert talán így leesik, hogy ez nem játék, és nem úgy megy hogy hopp kicsi kukidörzsölgetés aztán utána meg pánikolsz.

Legközelebb óvatosabban, sok sikert.

2009. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ezek alapján visszaszívom az első komment azon részét, hogy a nőgyógyász körbe fog röhögni...

Szóval ez így már ELVILEG lehet komoly. Nem valószínű, de annyi esélye van, hogy azt mondjam, felelőtlenek voltatok. Innentől szerintem orvosi az eset, majd a nőgyógyász segít. Ha még időben elmész hozzá akár esemény utánit is tud adni, de akkor MOST azonnal el kell indulnod, nem lehet holnapig várni.

2009. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok túl parázós, de mi minden egyes alkalommal, amikor a péniszével kezd el izgatni a párom, gumit is használunk! Tökre mindegy, mennyire járt benned, benned járt és ez a lényeg. Innentől kezdve fennáll a terhesség veszélye, még ha elvileg nem is olyan sok a ti esetetekben. Nem árt, ha tudod, hogy a spermiumok ujjal is bevihetők a hüvelybe. És valóban, attól, hogy menstruálsz, még lehetsz terhes.

Egy jó tanács: Ha nem akarsz gyereket, védekezzetek! Nőjetek fel a szexhez!

Tőled is megkérdezem: Még mindig úgy gondolod, hogy megérte az a pár perc élvezet azért, hogy most halálra parázd magad, hogy teherbe estél-e???

2009. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!