Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Petting során a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petting során a barátom pénisze hozzá ért a nemiszervemhez, besodródhat az előváladék? Lehetek terhes ha megjött?

Figyelt kérdés
21 napra jött meg a menstruáciom elég erőteljesen viszont most 3 napja van meg és most nincs meg.lehetek így terhes?hallottam arról, hogy valakik terhesség alatt is menstruálnak.félek max egy hetes terhes lehetek de ennyitől, hogy ráülök a barátomra és nem teszi be attol nem lehetek,nem?
2011. jún. 17. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem volt benned,és nem is ment el akkor igen minimális a valószínüsége hogy az legyél...de nem 0%,szóval...
2011. jún. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát nem lehetsz mert azért is kell betenni a pasinak,hogy jo helyen legyen.nem másznak fel a spermiumok.menzesz melletti terhesség elég ritka.nekem mindig ugy van meg hogy 3napot igen utána 1et nem és ujra igen 3at.szoval szerintem amiatt sem kell aggodnod.mi babát szeretnénk ugyan,fél éve probáljuk.késett msot több mint két hetet.ideg miatt gondolom,és most több ideje vérzek mint elötte...ezek hormonok nem mindig egyformák...
2011. jún. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szamóca.. ***** válasza:

azért ennyire nem könnyű teherbe esni.

nem vagy terhes.

2011. jún. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha megjött akkor nem valószínű. És nem sok esély van, hogy egy hímivarsejt a hüvelybemenettől eljusson a petevezetékig. Azért tudni kell, hogy 4 milliárdbólkb 1000 jut el a petesejtig. Az előveáladékban lévő minimálisnak mondható (még mindíg 10 milliós nagyságrendű) hímivarsejt nagyon nem valószínű, hogy eljussanak a teljes hüvely hosszán és onnan még a petevezetékig. Az már egy "nagyon nagy" távolság.
2011. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
aki nincs tisztában a dolgokkal az mi a fenének szexel
2011. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kicsit megnyugodtam, köszi:] mindenesetre többet nem ülök rá:D
2011. jún. 17. 12:25
 7/10 anonim ***** válasza:
mindenesetre inkább védekezz.
2011. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mindig használunk óvszert, ez csak ilyen előjáték volt
2011. jún. 17. 12:28
 9/10 anonim ***** válasza:
de drága basszus...ha szexelsz akkor tudd hogy mit, hogy ,hogyan lehet....
2011. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
figyelj tudom, hogy mit hogyan.aztis tudom h ez nagyjábol lehetetlen mert akkor már mindenki terhes lenne azért kérdeztem, hogy megnyugodjak
2011. jún. 17. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!