Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell a jónás naptárt...

Hogy kell a jónás naptárt használni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Honnantól nem tudod? Már az elkészítése sem megy, vagy csak az értelmezésével van gond?


Itt egy kis segítség:

www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1152522358.61.ppt

2010. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Megcsináltam csak az értelmezését nem értem! Mert az is olvastam, hogy valamit majd mindig be kell jelölni...Nem engedi megnyitni a linket!
2010. okt. 17. 19:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Be tudod adni a linket?

Megnézem:)

2010. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az értelmezéshez:

A Jónás-naptár értelmezése:

A naptár az általunk beállított nappal kezdődik, és egy évet ölel át

A hónapok fekete függ. vonallal vannak elválasztva

A napok számozása nincs mind kiírva, csak a vasárnapoké

A függ. piros kis vonal mutatja, mely napra esik a J-nap. Az előtte levő 3 napot átfogó vízsz. piros vonal azt jelenti, hogy azon napokon kell együtt lenni, hogy a Jónás-napra a hímivarsejtek odaérjenek a petesejthez.

A sárga és fekete kis pöttyökkel nem kell törődni, ezek azt mutatják, hogy a program szerint mikor van a peteérés illetve menstruáció – de ezt korántsem biztos, hogy helyes.

Amennyiben a Jónás-nap a a menzesz idejére esik, a fogantatás esélye ugyanolyan magas, nyugodtan lehet együtt lenni.

A Jónás-napok fölött látható kis jel azt mutatja, hogy az azon a napon fogant gyerek milyen nemű lesz. Amelyik Jónás-napnál nincs jel, akkor aznap bármilyen nemű gyerek megfoganhat.

A módszer elterjesztője, dr. Jónás Jenő vizsgálatai szerint a Jónás-napokon 85% az esély a fogantatásra, a peteérés környéki napokon pedig 15%.

2010. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2010. okt. 18. 08:06
 6/9 A kérdező kommentje:

Bocsi ez a jó!

[link]

2010. okt. 18. 08:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen ami ott van lej ami mutatja milyen nemű lesz! De ha az a nyíl fent van akkor az fiú, vagy lány?
2010. okt. 18. 08:08
 8/9 anonim ***** válasza:
A karika, lefelé kereszt a kislány, a karika felfelé nyíl a kisfiú:)
2010. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gizike88 válasza:
Eleg regi de nekem is segit valaki? Jonas naptarba? Vagy ki szamolja fiu e vagy lany?
2017. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!