Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszámolnátok nekem a terméken...

Kiszámolnátok nekem a termékeny napomat? Szabó Tünde Beatrix 1988. 08.28 Budapest 15:30 perckor születtem

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ez vicces!!!!
2010. okt. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ugyan miért? Mivel, hogy nem igazán akar össze jönni a baba, minden kipróbálok! Talán baj?? Nem tudom mi bajon van ezzel?! Lehet, hogy te okosabb vagy???
2010. okt. 18. 08:55
 3/7 anonim ***** válasza:

SZia, ne törődj vele, valószínű nem értette a kérdést.

Itt van a táblázatod:

[link]

2010. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A hónapok fekete függ. vonallal vannak elválasztva

A napok számozása nincs mind kiírva, csak a vasárnapoké

A függ. piros kis vonal mutatja, mely napra esik a J-nap. Az előtte levő 3 napot átfogó vízsz. piros vonal azt jelenti, hogy azon napokon kell együtt lenni, hogy a Jónás-napra a hímivarsejtek odaérjenek a petesejthez.

A sárga és fekete kis pöttyökkel nem kell törődni, ezek azt mutatják, hogy a program szerint mikor van a peteérés illetve menstruáció – de ezt korántsem biztos, hogy helyes.

Amennyiben a Jónás-nap a a menzesz idejére esik, a fogantatás esélye ugyanolyan magas, nyugodtan lehet együtt lenni.

A Jónás-napok fölött látható kis jel azt mutatja, hogy az azon a napon fogant gyerek milyen nemű lesz. Amelyik Jónás-napnál nincs jel, akkor aznap bármilyen nemű gyerek megfoganhat.

A karika, lefelé kereszt a kislány, a karika felfelé nyíl a kisfiú:)

2010. okt. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Neked ne vált?
2010. okt. 18. 09:05
 6/7 anonim ***** válasza:

hát, kb. az összes személyes adatodat megadtad....

nem lett volna elég a szül. dátum?

vigyázz az ilyenekkel, ne add ki magad!

2010. okt. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok negatív lenni, de én eszerint a naptár szerint mentem 6 hónapig, és semmi sem lett. Aztán jött a tudomány - hőmérőzés - siker.
2010. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!