Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Budapest, ÁEK - végeznek itt...

Budapest, ÁEK - végeznek itt petevezető átjárhatóságit?

Figyelt kérdés
Egy éve nem jön a baba, de voltam már állapotos, csak kora terhesen elvetéltem. Gondoltam megugranám első körben ezt az eljárást. Köszönöm
2011. aug. 25. 10:23
 1/5 sumergo ***** válasza:
Amennyiben ez egy kórház, akkor igen. Minden kórházban végeznek ilyet, ahol van nőgyógyász és röntgen is. De úgyis a nőgyógyásszal kell megbeszélned, hát kérdezz rá!
2011. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, igen egy kórház, az Állami Egészségügyi Központ. És ezt a vizsgálatot meg lehet beszélni úgy, hogy bemegyek, elmondom, hogy nem jön a baba és a saját megnyugtatásomra szeretném ezt kérni?
2011. aug. 25. 12:54
 3/5 sumergo ***** válasza:
Én elmentem a nőgyógyászomhoz, elmondtam neki mit szeretnék, megbeszéltünk egy időpontot, és megcsinálta.
2011. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hű, ez jól hangzik. Megkérdezhetem, hova jársz? Előre is köszi
2011. aug. 26. 08:37
 5/5 sumergo ***** válasza:

Nekem Szombathelyen volt! De nem igazán segített, el voltam záródva, és nem is javult a HSG-től, lombikkal lett babánk!


29+4 hkm

2011. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!